Robert Lewandowski komentuje ciążę żony. "Ciężko to ukrywać". Dziecko przyjdzie na świat wcześniej niż myśleliśmy!

Robert Lewandowski wczoraj w niecodzienny sposób ogłosił, że Anna Lewandowska spodziewa się ich pierwszego dziecka. Po zwycięskim meczu pierwszy raz skomentował ciążę Ani i zdradził, który to miesiąc.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już niebawem zostaną rodzicami! Kapitan polskiej reprezentacji ogłosił tę wiadomość w naprawdę imponującym stylu. Po strzeleniu zwycięskiego gola w meczu z Atletico Madryt, schował piłkę pod koszulkę, imitując ciążowy brzuch i odtańczył taniec radości. Później w rozmowie z Canal+ potwierdził już oficjalnie, że jego żona jest już w piątym miesiącu ciąży. Przyznał też, że jego marzeniem było obwieszczenie tej informacji jako pierwszy.

Już chyba każdy wie, dla kogo była dedykacja. Ania jest w ciąży, to piąty miesiąc i już ciężko to ukrywać. Miałem marzenie, że jak żona będzie w ciąży, to ja poinformuję o tym pierwszy i dziś się to udało - powiedział w wywiadzie Robert Lewandowski!

A co stanie się z piłką?

Piłkę zostawię sobie na pamiątkę, zostanie pewnie podpisana. To dla mnie szczególna piłka. Będę do niej często wracał pamięcią - przyznał zawodnik.

Okazało się, że Polak miał nie zagrać w tym meczu. Carlo Ancelotti rozważał bowiem posadzenie go na ławce rezerwowych ze względu na to, że niezależnie od wyniku potyczki z Atletico, Bayern zająłby i tak 2. miejsce w grupie.

Trener zapytał mnie, czy chcę grać. Potwierdziłem. Zależało mi na tym, bo chciałem zrobić tę cieszynkę dla dziecka i Ani - wyjawił Lewandowski.

Urocze. Pozostaje nam tylko pogratulować parze!

AW