Tomasz Iwan zostanie ojcem! Jego ukochana to śliczna prezenterka

Tomasz Iwan i Natalia Jakuła mają powody do radości. Prezenterka spodziewa się ich pierwszego dziecka.

Tomasz Iwan i Natalia Jakuła już niebawem zostaną rodzicami. Taką informację podał właśnie tygodnik "Na żywo". Ich pociecha przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku.

Iwan zostanie ojcem. Jego ukochana Natalia Jakuła spodziewa się maleństwa - czytamy.

Iwan karierę zaczynał jako piłkarz. Związany był z Lechem Poznań, a także występował w polskiej reprezentacji. Obecnie pełni funkcję dyrektora kadry Polski. Zanim to jednak nastąpiło występował w teledyskach, a także związany był z szeroko rozumianą branżą rozrywkową. To właśnie w ten sposób poznał Jakułę, z którą spotyka się od 2010 roku. Prezenterka jest młodsza od niego o 15 lat.

Dla Natalii będzie to pierwsze dziecko, dla piłkarza trzecie. Iwan jest już ojcem bliźniaków - Tiny i Oskara. Pozostaje nam tylko parze pogratulować!

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (35)
Tomasz Iwan i Natalia Jakuła zostaną rodzicami. Prezenterka jest w ciąży!
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 15 razy 15

  Nawet kopiści z plotka powinni wykazać minimum staranności. To, że Iwan jest byłym piłkarzem i kręci się przy Nawałce, wie sporo osób. Ciekaw natomiast jestem co, oprócz śliczności, prezentuje śliczna prezenterka.

 • Gość: Koń

  Oceniono 13 razy 11

  Pan Tomasz może zagrać bez charakteryzacji w Planecie małp.

 • Gość: Maa

  Oceniono 11 razy 9

  Wygląda jak brat bliźniak agenta Tomka.

 • Gość: Pies z jajami

  Oceniono 9 razy 9

  Natalia Jakuła?!?!?!?Nie znam!Mam się wstydzić!?!?!?
  Może...na żywo.....ale poczęcie,co?!?!?!

 • derylski

  Oceniono 7 razy 7

  Ślepa?

 • Gość: kolega

  Oceniono 7 razy 7

  Gdy jeszcze grał w reprezentacji to chłopaki śmiali sie pod prysznicem widząc ze Iwan ma najwiekszego penisa wsród kopaczy w kadrze, do tego czarne wlosy i czarny zarost, dlatego Iwan miał ksywe Czeczen lub pyda

 • thomasseyr

  Oceniono 6 razy 6

  Co z tego, że niezbyt urodziwy, skoro ma to, co kręci kobiety - jest znany i ma sporo $$. Faceci z pieniędzmi i władzą muszą tylko się w miarę ubrać czyli dobry garnitur, na resztę kobiety nie zwracają większej uwagi. Nie żebym zazdrościł tym bogaczom, ale gdybym miał być takim dzianym gościem, to pierwsze, co bym zrobił to eksperyment na mieście. To wręcz niewiarygodne, jak kobiece preferencje lecą w dół, jak spotkają faceta z kasą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX