Doda podała Andrzejowi Dudzie tort w takim stroju. Teraz komentuje to rzecznik prezydenta. Specyficznie? Mało powiedziane

Doda wywołała potężne zamieszanie wręczając prezydentowi Andrzejowi Dudzie tort w seksownej kreacji. Teraz skomentował to rzecznik prezydenta.

Doda uświetniła występem galę 25-lecia "Super Expressu". Jednym z punktów programu był wjazd na scenę ogromnego tortu. I w tym momencie piosenkarka zaaranżowała sytuację, o której mówią teraz wszystkie media nie tylko show-biznesowe. Zarządziła, że pierwszy kawałek tortu należy się prezydentowi Andrzejowi Dudzie i osobiście mu go wręczyła w bardzo skąpym stroju. Zdjęcia z tego momentu są hitem internetu.

W rozmowie z RMF FM skomentował to rzecznik prasowy prezydenta, Marek Magierowski. I to jak!

Pan Prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny, ale myślę, że pani Dorota powinna ubierać się nieco cieplej, bo idą mrozy - usłyszeli zdumieni słuchacze rozgłośni.

Skomentował także fakt, że w ogóle doszło do takiej sytuacji.

Oczywiście znaliśmy scenariusz, ale nie wszystko da się przewidzieć. Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi, pani prezydentowej nie było planowane - mówił.

Jak widać, za Dodą nie nadążają nawet służby specjalne. A zdjęcia prezydenta odbierającego kawałek tortu od półnagiej Dody mają już swoje miejsce w historii.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.