Kuba Wojewódzki poniżył Pawła Domagałę w swoim show? Internauci oburzeni. "Z inteligentnego gościa starał się zrobić idiotę"

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku show gościł Pawła Domagałę i Popka. To, jak potraktował swoich gości, spotkało się z ostrą krytyką.

O tym, że show Kuby Wojewódzkiego z każdym odcinkiem traci poziom, mówi się od dawna. Niewybredne żarty i szukanie na siłę kontrowersji nie są tym, do czego przez lata przyzwyczajał nas Wojewódzki. Choć zawsze miał opinię niepokornego, a jego rozmowy nasycone były sarkastycznym humorem, to niewątpliwie były to żarty inteligentne i - przeważnie - trafne. Tego samego nie można powiedzieć o ostatnim wywiadzie, w którym samozwańczy "Król TVN-u" wszedł - zdaniem internautów - na wyższy poziom żenady.

W swoim programie showman gościł aktora i muzyka, Pawła Domagałę oraz trzech raperów: Popka, Sobotę i Matheo Wielu internautów pisało, że rozmowy z Domagałą nie może się doczekać, gdyż nie jest on artystą zbyt komercyjnym i udzielającym wywiadów na prawo i lewo. Wojewódzki zamiast przeprowadzić inteligentną rozmowę, do której dążył Domagała, postanowił jednak zrobić show pod hasłem "pożartuję z niego, będzie o czym mówić". Witając swojego gościa, od razu sprowadził go do parteru: i pokazał, kto tu jest "gwiazdą":

Szczerze Paweł? Wiem, że jesteś osobą, która przyjdzie zawsze - zakomunikował.

Kuba Wojewódzki, Paweł Domagała, PopekKuba Wojewódzki, Paweł Domagała, Popek Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/

Potem pojawiły się żarty z mało gwiazdorskiego życia Domagały, który jeździ tramwajem i metrem (!). Czy gwieździe TVN-u (Domagała gra w serialu "Druga szansa") wypada? Wygląda na to, że Wojewódzki ze swoim garażem pełnym luksusowych aut na środki publicznego transportu patrzy z pogardą.

Nie jest ci głupio, że to kiepska wizytówka dla TVN-u? Jeździ tramwajem, to kiepsko płacą.

Największe pole do żartów stwarzał jednak dla Wojewódzkiego fakt, że Domagała od czwartego roku życia mieszkał w Radomiu.

Jakie to uczucie być chłopakiem z Radomia? - zapytał.
Ja w ogóle nie rozumiem żartów z Radomia, dlatego ich nie komentuję - odpowiedział dyplomatycznie artysta.

Próby Domagały, by nadać rozmowie bardziej merytoryczny ton zakończyły się porażką.

Chciałem nagrać szczerą, osobistą płytę. Niektórzy wynurzają się w tabloidach, a ja chciałem wynurzyć się na tej płycie. Te piosenki powstały, gdy było mi źle.
Ewidentnie studio było w Radomiu - skwitował Kuba.

Na zakończenie rozmowy Wojewódzki zasugerował, że prawdziwe show dopiero się zacznie z pojawieniem się kolejnych gości. Dodajmy, że wszystkie żarty showman wygłaszał wyjątkowo szyderczym i bezczelnym tonem.

Paweł, jeszcze dwa zdania na temat płyty, zanim przyjdzie ktoś istotny. Wiesz, że na sali jest jedna osoba, która przyszła dla ciebie?

I faktycznie, Wojewódzki CAŁKOWICIE zmienił ton, gdy przyszło mu rozmawiać z Popkiem. Zero niewybrednych żartów i poniżania, a zamiast tego - żenujące podlizywanie się raperowi, zaznaczają internauci.

Reakcje ludzi można było przewidzieć. Mieszkańcy Radomia piszą z żądaniami przeprosin, a i cała reszta komentujących nie zostawia na Wojewódzkim suchej nitki.

Panie Kubo, jest pan naprawdę żenujący. Poziom pana inteligencji sięga poziomu tego dziwadła Popka i te głupie żarty i wyśmiewanie się z pana Pawła, któremu do pięt pan nie dorasta. Najwyższa pora przejść na telewizyjną emeryturę.
Takie mam tylko pytanie - czemu z inteligentnego gościa starałeś się zrobić idiotę, a z idiotą próbowałeś podjąć inteligentną rozmowę ?
Szczerze to czekałem na ten odcinek i żałuję. Mega słaby. Domagała próbował porozmawiać na poziomie, ale - jak widać - nie dało się i brawo dla niego za to, że nie próbował zniżać się do poziomu Wojewódzkiego. Myślałem, że Kuba nauczył się czegoś po odcinku z Pazurą czy Lindą, ale jak widać - nie. W dodatku widać, że gdyby tylko mógł, wszedłby Popkowi w tyłek, podobnie jak Sobota. Panie Wojewódzki, czas kończyć program albo trzeba zacząć odpowiednio dobierać gości.

Podobnych reakcji na show Wojewódzkiego jest coraz więcej z każdym kolejnym odcinkiem. Czy można się temu dziwić?

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.