Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się. Muzyk "jest zdruzgotany". Co z Kornelką? "Nie uregulowali tego prawnie, ale..."

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak nie są już parą. Udało im się jednak dojść do porozumienia w kwestii opieki nad Kornelią.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak po trzech latach zakończyli swój związek. Muzyk wyprowadził się z mieszkania dziennikarki na Mokotowie, a o rozstaniu zadecydowały różnice w ich podejściu do życia. Kryzys między tą dwójką trwał podobno już od dawna i - jak widać - nie udało się go zażegnać.

Od dłuższego czasu nie mogli się dogadać. Uznali, że tak będzie lepiej i dla nich i dla Kornelki - zdradziła znajoma Wendzikowskiej w rozmowie z "Party".

Pomimo rozstania, parze udało się już dojść do porozumienia w kwestii opieki nad ich dwuletnią córką Kornelią.

Nie uregulowali tego prawnie. Patryk może odwiedzać Kornelię, kiedy tylko chce. Oboje z Anią mają nienormowany tryb pracy, więc dogadują się na bieżąco. Poza tym mała ma nianię, a w jej wychowaniu pomagają też dziadkowie.

Wendzikowska po rozstaniu wpadła w wir pracy, a także sporo podróżowała. W wyprawach towarzyszyła jej oczywiście córka, która jest jej oczkiem w głowie. Na Instagramie można było zobaczyć wiele zdjęć roześmianej dziennikarki. O wiele gorzej radzi sobie podobno jej były partner.

Muzyk jest zdruzgotany całą sytuacją - czytamy w SE.pl.

Najważniejsze jednak, że para stawia dobro córki na pierwszym miejscu.

AW