Adele przyznała się do depresji poporodowej. "Czułam, że podjęłam najgorszą decyzję życia"

Adele cztery lata temu została mamą. Teraz w rozmowie z "Vanity Fair" przyznała, że miała chwile, w których żałowała decyzji o urodzeniu dziecka.

Adele i jej partner Simon Konecki w 2012 roku zostali rodzicami. Wokalistka zniknęła wtedy z mediów całkowicie oddając się życiu rodzinnemu. W 2015 roku wróciła albumem wypełnionym bardziej pogodnymi utworami, od tych, do których zdążyła przyzwyczaić fanów. Tłumaczyła, że czuję się teraz szczęśliwa i nie ma już potrzeby nagrywać samych smutnych piosenek o miłości.

W listopadowym numerze magazyny "Vanity Fair" ukazał się wywiad z Adele, w którym przyznaje, że przez długi okres po narodzinach syna wcale nie czuła się najlepiej.

Czułam, że nie nadaje się do roli matki. Miałam myśli, że decyzja o posiadaniu dziecka, była najgorszą jaką podjęłam w całym życiu. Boję się mieć więcej dzieci, miałam depresję poporodową, strasznie mnie to przerażało i z nikim od tym nie rozmawiałam.

Adele przyznała, że z problemami uporała się, kiedy zaczęła rozmawiać z innymi matkami i zrozumiała, że nie jest osamotniona z takimi odczuciami. 

Któregoś dnia zadzwoniłam do przyjaciółki i powiedziałam: Ku**a, nienawidzę tego. Wtedy ona się rozpłakała i przyznała: Ku**a, ja też! W końcu obiecałam sobie, że będę sobie dawać jedno popołudnie w tygodniu na robienie czego ku**wa będę tylko chciała - wyznała.

Adele z rodzinąAdele z rodziną Bulls

 EK

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Adele przyznała się do depresji poporodowej. "Czułam, że podjęłam najgorszą decyzję życia"
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 107 razy 73

  Zaraz usłyszymy od jakiejś Terlikowskiej czy Sobeckiej, że depresja poporodowa to niedojrzałość i rozwiązłość. No ale paszczury łapią katozjebów na dzieci, więc u nich depresja nie występuje...

 • Gość: Bodo

  Oceniono 92 razy 60

  U nas Psychoprawica takiego czegoś nie uznaje. Wszak dzieci nawet z wodogłowiem i mózgów na wierzchu to wielki dar których ich cieszy i chcieliby ta radością uszczęśliwić innych.

 • smok61

  Oceniono 33 razy 29

  Wszyscy rozumieją, ze nie każdy młody mężczyzna jest od razu ojcem.
  Odwrotnie jest z kobietami. Z jakiś powodów uważamy, że każda z nich jest stworzoną, do rodzenia i wychowywania dzieci.
  Świat nie jest taki piękny i ludzie różnią się między sobą. Przeważnie jest tak, że artyści, którzy obdarowują świat swoimi talentami, to jeśli chodzi o wychowywanie dzieci
  są ,powiedzmy sobie delikatnie...średni.

  No taki jest ten świat...nic się nie da poradzić.
  Katolicy zgodnie z obecną doktryną kościoła nie powinni osądzać drugiego człowieka, mają człowiekowi pomagać.
  Nie wszyscy o tym wiedzą ?...trzeba im powiedzieć ...

 • do_podziwu

  Oceniono 44 razy 22

  Adele,Adele ... zakochany jestem w jej glosie .

 • Gość: ania

  Oceniono 23 razy 15

  ja urodziłam równo 9 mcy i na początku też byłam przerażona tym co zrobiłam ze swoim życiem, potrzeba czasu aby zaakceptować ze zycie zmieniło się na zawsze

 • literyicyfry123

  Oceniono 33 razy 7

  Rodzenie w ogóle jest chvjowe i należy go zaprzestać a najlepiej zabronić.

 • callistob

  Oceniono 4 razy 2

  A ja myślę, ze każda mama to rozumie. I większość ojców też. Ten baby blues spowodowany totalną rewolucją, na którą mimo najszczerszych chęci nie da się przygotować. I to na szczęście szybko mija :-) Bezzębny, pierwszy uśmiech niemowlaka: bezcenne :-)

 • Gość: Lipa

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo tu znafców depresji po porodowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX