Adele przyznała się do depresji poporodowej. "Czułam, że podjęłam najgorszą decyzję życia"

Adele cztery lata temu została mamą. Teraz w rozmowie z "Vanity Fair" przyznała, że miała chwile, w których żałowała decyzji o urodzeniu dziecka.

Adele i jej partner Simon Konecki w 2012 roku zostali rodzicami. Wokalistka zniknęła wtedy z mediów całkowicie oddając się życiu rodzinnemu. W 2015 roku wróciła albumem wypełnionym bardziej pogodnymi utworami, od tych, do których zdążyła przyzwyczaić fanów. Tłumaczyła, że czuję się teraz szczęśliwa i nie ma już potrzeby nagrywać samych smutnych piosenek o miłości.

W listopadowym numerze magazyny "Vanity Fair" ukazał się wywiad z Adele, w którym przyznaje, że przez długi okres po narodzinach syna wcale nie czuła się najlepiej.

Czułam, że nie nadaje się do roli matki. Miałam myśli, że decyzja o posiadaniu dziecka, była najgorszą jaką podjęłam w całym życiu. Boję się mieć więcej dzieci, miałam depresję poporodową, strasznie mnie to przerażało i z nikim od tym nie rozmawiałam.

Adele przyznała, że z problemami uporała się, kiedy zaczęła rozmawiać z innymi matkami i zrozumiała, że nie jest osamotniona z takimi odczuciami. 

Któregoś dnia zadzwoniłam do przyjaciółki i powiedziałam: Ku**a, nienawidzę tego. Wtedy ona się rozpłakała i przyznała: Ku**a, ja też! W końcu obiecałam sobie, że będę sobie dawać jedno popołudnie w tygodniu na robienie czego ku**wa będę tylko chciała - wyznała.

Adele z rodzinąAdele z rodziną Bulls

 EK

 

Więcej o: