Michael Jackson molestował 12-letnią dziewczynkę? "Mam dowód, że płacił mi za milczenie". Jest oświadczenie

Michael Jackson molestował 12-latkę? Dorosła już kobieta twierdzi, że ma dowody w tej sprawie.

Michael Jackson 7 lat po śmierci wciąż budzi ogromne emocje, choć związane nie z muzyką, ale powracającymi jak bumerang oskarżeniami o pedofilię. Niedawno pisaliśmy, że w jego rezydencji w Neverland znaleziono przerażające odkrycia: dziecięce manekiny, fotografie i nagrania o tematyce erotycznej, a także mnóstwo zabawek.

Teraz serwis Tmz.com opisał przypadek kobiety, która twierdzi, że Michael Jackson molestował ją jako 12-latkę. Żeby zapewnić sobie jej milczenie, wypisywał czeki na łączną sumę 900 tysięcy dolarów.

Kobieta złożyła pozew jako Jane Doe i twierdzi, że Michael Jackson molestował ją w 1986 roku, kiedy wraz z matką zatrzymały się w jego posiadłości w Hayvenhurst jako turystki. Twierdzi też, że Michael zaprosił je do siebie i utrzymuje, ze pieścił jej genitalia i całował ją tak, jak na filmach... że całował ją z językiem w usta oraz po ciele. Twierdzi także, że doszło do penetracji pochwy - czytamy w serwisie.

Żeby dziewczynka milczała, Michael Jackson miał regularnie płacić jej czekami. Wartość pierwszego wynosiła według Doe 2,5 tysiąca, zaś w 1993 roku przekaz opiewał na aż 600 tysięcy. W sumie, w ciągu 3 lat łączna kwota, za którą piosenkarz rzekomo kupił jej milczenie, doszła do 900 tysięcy.

Jane Doe utrzymuje, że posiada kopie czeków i książeczek czekowych.

Serwis Tmz.com otrzymał oświadczenie od pełnomocnika zajmującego się spuścizną Michaela Jacksona.

Jest to kolejna próba wygrania losu na loterii przez pozywanie dotyczące majątku Michaela Jacksona, 7 lat po jego śmierci i blisko 30 lat po incydentach, które rzekomo miały miejsce. Jesteśmy przekonani, że oskarżenia są całkowicie bezpodstawne. Nie jest także przypadkiem, że kobietę reprezentują ci sami adwokaci, którzy biorą biorą udział w dwóch innych niedorzecznych sprawach tego typu - czytamy w oświadczeniu.
Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (57)
Michael Jackson molestował 12-letnią dziewczynkę? "Mam dowód, że płacił mi za milczenie". Jest oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: agata

  Oceniono 26 razy 22

  Regularnie płacił 12-latce czekami, a mama nie zauważyła, że dziecko jest w posiadaniu dużych kwot?? I ta 12latka bez problemu realizowala te czeki w banku???!! No dziwne ja dla mnie.....

 • Gość: Jagi

  Oceniono 46 razy 18

  Michael Jackson nie liczył się z pieniędzmi,...był filantropem,...Czeków,to On wystawił setki,...ale z dobroci serca,...Przykre,że o molestowaniu pani przypomniała sobie dopiero teraz,...Przecież Michael nie może się już bronić...Michael,nawet jak podał i uścisnął rękę...to i tak odczytywane to było jako molestowanie,...i oczywiście łzy ocierały czeki z okrągłą sumką,...Biedny był ten utalentowany,bogaty człowiek,...sława i pazerni ludzie doprowadzili Go do śmierci ,...

 • Gość: kjlk;

  Oceniono 35 razy 17

  No tak...zmarły się nie obroni...a może jakaś kasa wpadnie...

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Według redakcji 2500 tysiąca to mniej niż 600 tysięcy. Spało się na matmie.

 • zz1026

  Oceniono 8 razy 8

  skoro zaplacil jej 900000 za milczenie a ona wszystko rozgadala to niech odda forse

 • seifu

  Oceniono 10 razy 6

  Czyli że jak do śmierci płacił to było OK. A że już nie płaci i nie "wystawia czeków", to nagle panience przypomniało się, że jednak coś tam jej robił.

  Pomijam oczywiście to, że cała historia jest moim zdaniem wyssana z palca, a panienka wlasnie teraz szuka sposobu na to, żeby ktoś jej "wypisał czek".

 • Gość: Alicja

  Oceniono 16 razy 6

  tak jasne i 12 letnia dziewczynka dała się molestować i przekupić czekami wezcie bo zdechnę jak pamiętam siebie z okresu 12 lat to miałabym gdzieś pieniądze i powiedziałabym to mamie. Opiekuję się dziećmi mam z nimi kontakt na co dzień i żadne z nich by cicho nie siedziało , opowiadają mi wszystko o swoich kolegach problemach to jest urok dzieci że są szczerze. Więc nie uwierzę w to ze mała dziewczynka siedziała cicho bo "zły pan" pomachał jej czekiem przed nosem

 • strach_sie_bac

  Oceniono 16 razy 4

  Droga suka, 900 tys.$ i jeszcze jej mało ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX