Zanim został ofiarą scjentologii, Tom Cruise był znakomitym aktorem. Pamiętacie jego kultowe role? Dziś odtworzył je wszystkie. PO MISTRZOWSKU

Tom Cruise w ramach promocji swojego najnowszego filmu zjawił się w programie Jamesa Cordena. Wspólnie z nim odtworzył swoje najbardziej pamiętne role. Trudno oderwać od niego wzrok!

Tom Cruise od wielu lat bardziej niż z grą w filmach kojarzony jest raczej ze swoim zamiłowaniem do scjentologii, zmieniającą się w tajemniczych okolicznościach twarzą i niezbyt dobrymi relacjami z córką i byłą żoną, Katie Holmes. Tymczasem wystarczy obejrzeć jeden z hitów z jego udziałem, aby przypomnieć sobie, że to talent aktorski uczynił go sławnym.

Dla tych, którzy nie mają czasu na seans, jest jeszcze jedno rozwiązanie - Cruise odtworzył właśnie wszystkie kultowe sceny ze swoich filmów podczas wizyty w programie "The Late Late Show With James Corden".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

W towarzystwie gospodarza show aktor w dziewięć minut odegrał swoje najbardziej charakterystyczne role. I zrobił to doskonale! Mało tego - pokazał też, że ma do siebie ogromny dystans.

Jego występ w programie był elementem promocji najnowszego filmu "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" . Chyba nic nie mogłoby być lepszą zachętą do wybrania się do kina, prawda?

Zobaczcie wszystkie wcielenia Toma Cruise'a!

 

MK