Kamil Durczok dostał nowy program u konkurencji TVN-u. Jest zwiastun. "Będę się domagał brutalnej prawdy"

Kamil Durczok wraca do telewizji po ponad rocznej przerwie i aferze z rzekomym mobbingiem i molestowaniem seksualnym pracownic, którego miał się dopuścić. W sieci pojawił się trailer programu "Brutalna prawda", który poprowadzi na antenie stacji Polsat News.

Kamil Durczok z funkcji szefa redakcji "Faktów" został zwolniony w marcu zeszłego roku. Był to efekt pracy komisji powołanej w TVN, która miała zbadać doniesienia o przypadkach mobbingu i molestowania seksualnego. Dziennikarz nie przyznał się do stawianych zarzutów. W maju 2016 wygrał proces o zniesławienie z tygodnikiem "Wprost".  W publikacji pojawiały się informacje o znalezieniu "białego proszku" i gadżetów erotycznych w mieszkaniu, w którym dziennikarz miał być częstym gościem. 

Durczok został zatrudniony przez stację Polsat News, gdzie poprowadzi program publicystyczny "Brutalna prawda - Durczok ujawnia". W sieci już można obejrzeć zwiastun.

W świecie pełnym funkcji, pomówień i niejasności, w którym jedni mataczą a inni kłamią, będą się domagał mówienia całej prawdy. Tylko prawdy. Brutalnej prawdy! - zapowiada dziennikarz.
 

Pierwszy odcinek nowego programu Kamila Durczoka zostanie wyemitowany 20 października. 

EK

Więcej o: