Angelina Jolie przestraszyła się konsekwencji, jakie mogą wyniknąć dla Pitta? "Nie chce karać Brada"

Angelina Jolie i Brad Pitt zawarli tymczasową umowę dotyczącą sprawowania opieki nad dziećmi. TMZ podało nowe szczegóły ustaleń między małżonkami. Aktorce nie zależy na tym, by skazać męża za znęcanie się nad dziećmi.

Angelina Jolie i Brad Pitt, według ustaleń TMZ, doszli do tymczasowego porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Dzięki mediacjom Wydziału do spraw Dzieci i Rodziny (organ administracji rządowej hrabstwa Los Angeles) ustalono, na jakich zasadach mogą odbywać się kontakty aktora z sześciorgiem ich dzieci (zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt porozumieli się w sprawie dzieci. Aktor przystał na cztery warunki). 

Służby musiały zaangażować się w sprawę, ponieważ Brad Pitt miał się dopuścić przemocy wobec syna Maddoxa. Podobno w trakcie lotu prywatnym samolotem aktor, który rzekomo był pod wpływem alkoholu i narkotyków, podczas ostrej uderzył nastolatka w twarz. Inne źródła podają, że Pitt "jedynie otarł się o niego ramieniem" i o używaniu w sporze argumentów innych niż słowne, nie może być mowy. Niemniej jednak to właśnie przez ten incydent Jolie złożyła pozew o rozwód, a sprawą musiała zając się policja. 

Jak donosi TMZ, aktorka wcale nie jest zadowolona, że sprawy przyjęły tak dramatyczny rozwój. Jolie nie chce, aby jej mężowi postawiono federalny zarzut znęcania się nad synem.

Jeżeli sprawa zostanie skierowana do sądu, odmówi składania zeznań - relacjonuje serwisowi osoba z otoczenia Jolie. - Chciała jedynie zapewnić bezpieczeństwo rodzinie, a nie karać Brada. 

Rzecznicy Pitta w odpowiedzi na zaytania Daily Mail, zdementowali wszelkie doniesienia o aktach przemocy. Ba, podobno z braku jakichkolwiek dowodów sprawa nie zostanie skierowana do dalszego śledztwa. 

Czy to oznacza, że rozwód Jolie i Pitta dalej będzie odbywał się mniej napiętej atmosferze? Nie można być tego pewnym, tym bardziej, że aktorka właśnie rozpoczęła współpracę z Judy Smith, specjalistki od rozdmuchiwania skandali, która  ponoć "przygotowuje już mocną kampanię przeciwko Bradowi."

Więcej o:
Komentarze (18)
Angelina Jolie przestraszyła się konsekwencji, jakie mogą wyniknąć dla Pitta? "Nie chce karać Brada"
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 38 razy 14

  Angelina i Brad - trzy tygodnie temu ...idealne malzenstwo ,idealny maz , dwa tygodnie temu ....narkoman ,alkoholik znecajacy sie nad dziecmi ,TERAZ "Aktorce nie zależy na tym, by skazać męża za znęcanie się nad dziećmi." - gdyz nie ma dowodow ,inaczej nie udalo sie sfabrykowac dowodow .Gdybym mial mozliwosc oplucia kogos ,kopniecia w d.u.pe i strzelenia w pysk to - plunal bym w "twarz " szczerbatemu Jarkowi , kopna w d.u.pe ojca grzybka a w pysk strzelil Angelinie ----- O!

 • Gość: izka

  Oceniono 27 razy 9

  raczej wystraszyla sie linczu społecznego. widziała ze wszyscy sa za Bradem! bała sie ze skonczy jak zona Depa

 • Gość: belzebub

  Oceniono 17 razy 5

  A przestańcie już doope zawracać ta Angeliną.

 • Gość: ble

  Oceniono 21 razy 1

  wyrachowana idiotka, a potem się okaże, że wychodzi nowy film i trzeba było trochę podbić bębenek
  nie piszcie już o tej wywłoce

 • Gość: topiramax

  Oceniono 8 razy 0

  Mysle, ze Angelina walnęła z tym znęcaniem się aby wyhamować impet kontrataku Brada a teraz okazało się,że już nie trzeba podbijać bębenka. Hero's ....ale tylko na ekranie. Pieniądze nie cywilizują.

 • Gość: Ja55

  Oceniono 4 razy 0

  Poprawcie artykuł, cały naszpikowany literówkami.

 • Gość: yeti

  Oceniono 24 razy 0

  Głupia krowa mogła wcześniej pomyśleć

 • Gość: Bea

  Oceniono 9 razy -1

  Brad pewnie ja zdradzil bo tylko tym chlop moze tak porzadnie kobite wku***c 😏

 • Gość: eska

  Oceniono 5 razy -1

  Nie zdziwilabym sie, gdyby byl to po prostu rozglos nowego filmu, a w przyszlosci znowu sie zwiazali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX