Angelina Jolie i Brad Pitt porozumieli się w sprawie dzieci. Aktor przystał na cztery warunki

Jak podaje portal "TMZ", Angelina Jolie i Brad Pitt zawarli tymczasowe porozumienie w sprawie opieki na dziećmi. Określono w nim, na jakich warunkach aktor będzie mógł je odwiedzać do czasu rozstrzygnięcia sprawy w sądzie.

Angelina Jolie pozew rozwodowy argumentowała "różnicami nie do pogodzenia". W mediach od razu pojawiły się informacje, że tak naprawdę chodzi o dzieci. Brad został oskarżony o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec najstarszego syna Madoxxa, Angelina zapowiedziała walkę o pełną opiekę. 

Portal "TMZ" donosi, że parze udało się porozumieć i ustalić tymczasowe rozwiązanie. Sprawą zajął się Wydział do spraw Dzieci i Rodziny (organ administracji rządowej hrabstwa Los Angeles), z pomocą którego ustalono, na jakich warunkach Pitt może widywać dzieci. Od złożenia dokumentów rozwodowych mieszkają one z matką w posiadłości w Malibu. Oto one:

1. Pełną opieką na dziećmi do 20 października będzie sprawowała Angelina Jolie.

2. Brad Pitt pierwszy raz dzieci odwiedzi pod nadzorem kuratora, który zadecyduje, czy kolejne wizyty ojca będą mogły odbyć się bez jego obecności.

3. Brad Pitt będzie musiał regularnie poddawać się testom na obecność narkotyków i alkoholu.

4. Brad Pitt i Angelina Jolie odbędą indywidualne konsultacje w poradni rodzinnej. 

Angelina zgodziła się takie warunki, bo jej główny cel w tym momencie to "uzdrowienie" rodziny i dzieci - twierdzi źródło portalu.

Postanowienia będą obowiązywać przez trzy tygodnie. Po tym czasie Wydział albo wyda nowe postanowienia, albo skieruje sprawę do sądu. 

 EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.