Brad Pitt się rozwodzi, a świat czeka na reakcję Jennifer Aniston. Komentuje jej mąż. "To nonsens"

Jennifer Aniston nie komentuje rozwodu Brada Pitta i wcale się nie dziwimy. Głos zabrał natomiast jej mąż, Justin Theroux.

Od momentu wypłynięcia informacji o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta, ludzie pilnie analizują zachowanie byłej żony aktora, Jennifer Aniston. Aktorka, która wiele lat temu musiała pogodzić się z odejściem męża do innej, dziś nie chce zabierać głosu w kwestii jego rozwodu. I trudno się dziwić. Zrobił to jednak za nią obecny mąż, Justin Theroux:

Jako dziecko z rozwiedzionej rodziny, wiem, że dla tych dzieci to straszna wiadomość i to wszystko, co mogę powiedzieć. Nie chcę komentować nic innego. Ci ludzie mają trudny okres, to przykre - mówił dyplomatycznie w rozmowie z "Business Insider". 

Choć Theroux zapewnił, że nie chce się wypowiadać na ten temat, nie mógł pozostawić bez komentarza jeszcze jednej kwestii. Ludzi bowiem nie mniej niż zachowanie Jolie i Pitta, interesuje reakcja Jennifer Aniston na informację o rozwodzie słynnej pary. Theroux uznał, że mieszanie jego żony w ten temat jest "nonsensem". W końcu jej związek z Bradem Pittem należy już dawno do przeszłości.

Istnieje ogromne zapotrzebowanie na śmieciowe newsy, choć nikt się nie przyznaje, że je czyta. Ale przecież dlatego tyle ich powstaje, bo się sprzedają. Tymczasem na świecie dzieje się tyle ważniejszych rzeczy - podsumował aktor.
Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (13)
Brad Pitt się rozwodzi, a świat czeka na reakcję Jennifer Aniston. Komentuje jej mąż. "To nonsens"
Zaloguj się
 • Gość: Bart

  Oceniono 62 razy 58

  Fajny, normalny koleś. Brad też jest ok. Jen wybiera sobie dobrych partnerów, pogratulować gustu :)

 • noltee

  Oceniono 29 razy 23

  Cały świat czeka na reakcję Jennifer przestępując nerwowo z nogi na nogę i przygryzając paznokcie. Jak żyć w takim napięciu?

 • pan.malowany

  Oceniono 23 razy 11

  A co sie stanie jak juz swiat sie doczeka reakcji Jennifer? Swiat westchnie, zaplacze a moze pierdnie

 • Gość: plotek = kabaret

  Oceniono 4 razy 4

  Świat czeka...
  HA HA HA

 • Gość: qwerty

  Oceniono 7 razy 3

  ŚWIAT CZEKA????????????? DOPRAWDY?

  a jeśli - załóżmy - naprawdę czeka, to znaczy, że jako ludzkość zasługujemy na yebnięcie konkretnego meteorytu w naszą kulę.
  takiego, żeby nawet nie opłacało się wysyłać żadnego bruce'a willis'a z ekipą ratunkową, spidermana, strongmana, hofmana, batmana, bo i tak nie podołają.
  niech przetrwają bakterie i wirusy, to może zanim wylęgnie się z nich coś takiego, co od nowa wymyśli telewizję, reklamy, liposukcję i hipsterstwo, to minie trochę miliardów lat.
  (jeśli jesteś boże i masz taki właśnie plan, to proszę przemyśl przy ewentualnym ponownym tworzeniu człowieka, kwestię kciuka - stwórz ludzi bez tych cholernych kciuków, bo jak to pominiesz, to tylko kwestia czasu, gdy znów wymyślą smartfony będą - tymi cholernymi kciukami - głaskać ekrany swoich sraxy-galaxy-ajfonów)

 • Gość: cracovian

  Oceniono 1 raz 1

  Caly kontynent amerykański oficjalnie dołącza się do czekania w napięciu na reakcje Dzenifer. Wreszcie nie wytrzyma i cos powie i wtedy będzie się działo.

 • Gość: barbara9

  0

  bardzo mądry facet

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX