Powstanie film o Annie Przybylskiej! To już pewne. Znany jest TYTUŁ i reżyser

Anna Przybylska dwa lata temu przegrała walkę z chorobą. O jej życiu ma teraz powstać film pod tytułem "Gwiazda", który wyreżyseruje Radosław Piwowarski.

Anna Przybylska była nie tylko jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, ale też ulubienicą publiczności. Nic więc dziwnego, że szybko pojawiły się plany nakręcenia o jej barwnym życiu filmu. Już jakiś czas temu mówiono, że za scenariusz będzie odpowiedzialny Radosław Piwowarski , a w rolę Przybylskiej wcieli się Olga Bołądź ze względu na swe umiejętności i fizyczne podobieństwo. Dziś znamy już więcej szczegółów na temat "Gwiazdy". Pod takim właśnie tytułem powstanie film.

Będzie to opowieść o zmarłej dwa lata temu Annie Przybylskiej, widzianej oczami przyjaciół. Film ma pokazać inną twarz aktorki, niż tą znaną z mediów. „Gwiazda” będzie produkowana w 2017 roku, reżyserować będzie Radosław Piwowarski, który z Przybylską pracował m.in. na planie „Złotopolskich” - czytamy na www.businessinsider.com.pl.

W produkcję zaangażuje się Cyfrowy Polsat, który w ostatnim czasie ruszył z programem "Cyfrowa Strefa Twórców". "Gwiazda" została w nim wybrana spośród ponad 250 propozycji filmów i seriali.

Radosław Piwowarski był jedną z pierwszych osób, które dostrzegły w Przybylskiej talent i to właśnie on zaangażował ją do "Złotopolskich" w roli policjantki Marylki. Bardzo mocno przeżył odejście aktorki i już w listopadzie 2014 roku zapowiedział, że chce oddać jej cześć filmem:

Od kilku lat umawialiśmy się z Anią na nowy film, w którym miała zagrać główną rolę. No cóż, nie wyszło. W dniu pogrzebu widząc rozpacz ludzi i miłość, jaką ją darzyli zrozumiałem, że musi powstać film o niej. O zwykłej-niezwykłej dziewczynie z Obłuża, która została nie tylko gwiazdą, ale i "królową ludzkich serc" - mówił wówczas w "Fakcie".

My już nie możemy doczekać się premiery. 

AW