Angelina Jolie żąda "BIŻUTERII i innych osobistych przedmiotów". TO nie koniec. Lista rzeczy do podziału jest z pewnością DŁUGA

Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód do sądu w miniony wtorek. Teraz pojawiły się pierwsze informacje na temat podziału majątku pary.

Angelina Jolie w pozwie rozwodowym zażądała pełnej opieki nad wszystkimi dziećmi, z zachowaniem możliwości odwiedzin dla Brada Pitta . Kolejnym i nieodzownym aspektem każdego rozstania jest podział majątku, a w przypadku tej pary z pewnością jest czym się dzielić. Pierwsze szczegóły na ten temat już pojawiły się w mediach.

W upublicznionych dokumentach można wyczytać, co z imponującego dorobku pary chce zachować dla siebie aktorka. Na liście znalazło się z pewnością wiele rzeczy, ale Jolie zależy szczególnie na:

Rozmaitej biżuterii i innych osobistych przedmiotach" - czytamy na "US Weekly"

Ponadto żąda także:

Wpływów pieniężnych i pozostałych form akumulacji kapitału, które zdobyła od momentu i po dacie rozpoczęcia się separacji.

W dokumencie poruszone są również kwestie wszelkich innych aktywów z dorobku pary, których:

"Zarówno natura, jak i rozmiar nie są jeszcze znane" - podaje "USWeekly".

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się w 2004 roku, ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów, Chateau Miraval. We wtorek Jolie złożyła pozew o rozwód. Jak czytamy w dokumentach, swój wniosek motywowała różnicami nie do pogodzenia. Para jest w separacji od 15 września.

Wychowywali razem sześcioro dzieci: troje własnych córkę Shiloh Nouvel, bliźnięta Vivienne Marcheline i Knoxa Leona oraz troje adoptowanych Maddoxa, Paxa Thiena, Zaharę Marley.

AW

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.