George Clooney też nie wiedział o końcu Brangeliny? Dowiedział się w trakcie wywiadu. "Jest mi BARDZO przykro..."

George Clooney przyjaźni się z Bradem Pittem od lat. Okazuje się, że nawet on nie wiedział, że para się rozwodzi.

Angelina Jolie rozwodzi się z Bradem Pittem ! Ta wiadomość wstrząsnęła wczoraj mediami i całym światem show-biznesu. Okazuje się, że nie tylko. Także rodzina oraz najbliżsi pary nic o tym nie wiedzieli i przeżyli wcale nie mniejszy szok. George Clooney , który przyjaźni się z Pittem, dowiedział się o rozstaniu w trakcie wywiadu na żywo.

Aktor był akurat gościem w studiu CNN, gdzie wypowiadał się na temat kryzysu uchodźczego. Gdy prowadzący, Richard Roth, zapytał go o rozwód "Brangeliny", wydawał się tak samo zaskoczony jak wszyscy inni. Takiej reakcji dziennikarz z pewnością się nie spodziewał:

Co się stało? - powiedział zszokowany Clooney. - Nic o tym nie wiedziałem.

Gwiazdor sprawiał wrażenie naprawdę przejętego tą wiadomością, zwrócił uwagę zwłaszcza na dobro rodziny:

Jest mi bardzo przykro to wszystko słyszeć. To smutna wiadomość i nieszczęście dla rodziny. To jest pierwszy raz, kiedy cokolwiek o tym usłyszałem.

Clooney i Pitt przyjaźnią się od 2001 roku. Poznali się wtedy na planie filmu "Ocean's Eleven".

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się w 2004 roku . Ślub wzięli 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. We wtorek aktorka złożyła pozew o rozwód. Jak czytamy w dokumentach, swój wniosek motywowała różnicami nie do pogodzenia. Para jest w separacji od 15 września.

AW

 

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.