Angelina Jolie POTWIERDZA rozwód. Jest pierwsze oświadczenie

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka właśnie potwierdziła doniesienia.

 We wtorek Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem , podał portal TMZ. Teraz te informacje zostały potwierdzone w oficjalnym medialnym oświadczeniu, opublikowanym przez CNBC.

Ta decyzja została podjęta dla zdrowia rodziny. Angelina Jolie nie będzie jej komentowała, prosi też, aby w tym czasie nie zakłócać prywatności jej rodziny - powiedział Robert Offer, adwokat Jolie. 

Znamienne jest, że po raz kolejny mówiąc o rozwodzie Brangeliny wymieniane jest dobro rodziny. Jolie w dokumentach rozwodowych wnioskowała o przyznanie jej całkowitej opieki nad dziećmi, z zachowaniem dla Brada Pitta możliwości odwiedzin.

Pojawia się wiele hipotez, dlaczego w ogóle doszło do rozwodu, a jedną z nich jest właśnie konflikt o dzieci. Jolie we wniosku miała napisać jedynie, że poróżniły ją z mężem "różnice nie do pogodzenia". TMZ podaje jednak doniesienia, jakoby Pitt miał "nadużywać ostatnio marihuany i alkoholu" przez co miał mieć "problemy z gniewem", a to znowuż negatywnie odbijało się na dzieciach. Co więcej Jolie miała być "bardzo rozczarowana metodami wychowawczymi Brada".

Angelina Jolie i Brad Pitt byli ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli w 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. Para jest w separacji od 15 września.

ZI

Więcej o: