Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ. Powodem jest konflikt o dzieci

Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. To już koniec jej małżeństwa z Bradem Pittem. Taką informację podał właśnie portal TMZ.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się! Tę informację podał portal TMZ, powołując się na swoje anonimowe źródła. Aktorka w poniedziałek miała złożyć dokumenty o rozwód, a jako główną przyczynę rozpadu związku wskazała "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia". Podobno prawdziwym podłożem kryzysu był konflikt o dzieci. Nie wiadomo jednak dokładnie, o co chodziło. W ostatnich miesiącach krążyły w mediach plotki, że Jolie marzy o kolejnej adopcji, temu pomysłowi miał się zdecydowanie sprzeciwiać Pitt.

Co znamienne, Jolie wnioskowała w sądzie przyznanie jej wyłącznej fizycznej opieki nad sześciorgiem dzieci. Według informacji podanych przez portal aktorka nie chciała, aby Pitt brał czynny udział w życiu dzieci jako ich opiekun prawny, jednak zachowałby prawo do wizyt.

Angelina Jolie i Brad Pitt są ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli w 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. Para jest w separacji od 15 września.

Interesy Jolie reprezentowane są przez Laurę Wasser, znaną w Hollywood prawniczkę, specjalizującą się w trudnych sprawach rozwodowych sławnych osób. Z jej usług korzystali m. in. Ryan Reynolds, Heidi Klum, Ashton Kutcher, Christina Aguilera, Marta Kauffman i Johnny Depp.

ZI