"Azja Express". Łukasz Jemioł grozi sądem hejterom. Do dyskusji wtrąca się Ilona Łepkowska i robi LINCZ

"Azja Express" to program, który nie przestaje wzbudzać emocji. Do dyskusji na temat uczestników i fali hejtu przyłączyła się właśnie Ilona Łepkowska. Na Łukaszu Jemiole nie zostawiła ani jednej suchej nitki.

"Azja Expres" . Łukasz Jemioł jest jedną z gwiazd, które zdecydowały się na udział w show "Azja Express". W trakcie programu uczestnicy zmagają się z wieloma wymagającymi zadaniami i muszą przeżyć w dość ekstremalnych, jak dla nich, warunkach za jednego dolara dziennie. Polski projektant, który na co dzień skupiony jest na modzie, na razie niezbyt dobrze wypada na tle innych zawodników. Wytykają mu to internauci, a także Ilona Łepkowska.

Po emisji drugiego odcinka w internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, które w dużej mierze dotyczyły także Jemioła. Ten postanowił zareagować i zagroził, że pójdzie do sądu:

 

Screen postu Łukasza JemiołaScreen postu Łukasza Jemioła Facebook.com/ Vogule Poland/ Screen

 

 

Post został przez projektanta szybko skasowany, ale zdążyła go udostępnić na swoim profilu Karolina Korwin-Piotrowska . Dziennikarka opatrzyła go jednak jedynie wymownym komentarzem:

 

Cudowne, kocham polski szow-biznes.

I wtedy dopiero się zaczęło. Do dyskusji włączyła się Ilona Łepkowska:

Screen komentarza Ilony ŁepkowskiejScreen komentarza Ilony Łepkowskiej Facebook.com/ Karolina Korwin-Piotrowska/ Screen

 

Szybko odpowiedziała jej i to dość ironicznie Korwin-Piotrowska:

Pan Łukasz chyba ma problem, bo nie do końca wiedział albo chciał wiedzieć, w co wchodzi i jakie są tego konsekwencje.

I wtedy Łepkowska dosłownie rozbiła bank:

Screen komentarza Ilony ŁepkowskiejScreen komentarza Ilony Łepkowskiej Facebook.com/ Karolina Korwin-Piotrowska/ Screen

 

Musimy przyznać, że z tej strony Ilony Łepkowskiej nie znaliśmy. A Wy, co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (46)
"Azja Express". Łukasz Jemioł grozi sądem hejterom. Do dyskusji wtrąca się Ilona Łepkowska i robi LINCZ
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 64 razy 54

  Wzięli kasę za wystawienie się na publiczną ocenę, a teraz tych co ich nie polubili chcą podać do sądu ? Ależ mają tupet ci celebryci !

 • Jacek Kowalski

  Oceniono 46 razy 34

  Przecież wyraźnie napisał, że ta droga prowadzi do sadu a nie do sądu. To chyba takie pedalskie określenie, że coś prowadzi na manowce. Do sadu - w sensie mizianie gruch czy coś.

 • morgana50

  Oceniono 34 razy 30

  Jemioł to dorosły człowiek , który (chyba) potrafi czytać ze zrozumieniem, zapoznał się ze scenariuszem przed podpisaniem umowy i wyjazdem, i powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji swojego kroku !! ponadto - w obecnym świecie różne wyrażenia tracą swoje pierwotne znaczenie - 'gwiazda, celebryta,aktorka' są przypisywane osobom nie mającym nic z tymi wyrażeniami wspólnego i jest wielkim nieporozumieniem nazywanie ich tak !!! podobnie z wyrażeniem 'hejter' - "gwiazdy" stały się nadwrażliwe i każde SŁOWA KRYTYKI nazywają 'hejtem' - niech nie prowokują, bo może zalać je fala prawdziwego hejtu i wtedy będą miały prawo do publicznego rozpaczania, teraz powinni ze wstydu zapaść się w mysią dziurę !!!!

 • Gość: agis34

  Oceniono 26 razy 20

  Zgadzam się z panią Łepkowską !!!

 • Gość: uszko

  Oceniono 25 razy 19

  I obie panie mają rację.

 • Gość: dfer

  Oceniono 21 razy 17

  Przykre jest jak ludzie dają się lepić specom od marketingu. Oni już najlepiej wiedzą jak sprowokować takiego 'widza' do wylania z siebie wszystkiego co najgorsze pod przykrywka loginu. Widz dostaje to czego chce - może sobie oblać plwocinami Rozenkową, jemioła czy kogo tam jeszcze. brawo. Celebryta ma też to czego chce - klka tysiecy za odcinek plus kontrakty sponsorskie oraz hejterów w d..pie.
  Zastanówcie się czego tak naprawdę chcecie i co z wami robią takie pierdołowate celebryckie programy. Głupiejecie w tempie szybszym niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nic dziwnego że 30% Polaków wierzy potem w parówki które pekają jak skrzydła tupolewa. Po prostu rośnie nam pokolenie patentowanych gamoni a do czego prowadzi wychowywanie otumanionych czymkolwiek ludzi pokazuje historia. Takim można wmówić wszystko, podjudzic do najgorszych zachowań, kształtować jak plastelinę. I tak was robią te wszystkie idiotyczne programy zwykłymi głupolami żrącymi te telewizyjne g..o polegające na obrzucaniu błotem

 • Gość: kinga

  Oceniono 16 razy 12

  Jemioł żałosny....straszy także internautów czyli widzów

 • Gość: abba

  Oceniono 13 razy 11

  tego się nie da oglądać ! no i nie oglądam już :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX