Kuba Wojewódzki naprawdę wziął ślub! Jest dowód ostateczny: POKAZAŁ OBRĄCZKĘ

Kuba Wojewódzki w najnowszym odcinku swojego programu wystąpił z... obrączką na palcu. To najlepszy dowód na to, że jest już po ślubie z Renatą Kaczoruk.

Kuba Wojewódzki nie jest już kawalerem? Na to wygląda! Właśnie na jego profilu pojawił się zwiastun kolejnego odcinka show, w którym wystąpi Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn. Na nagraniu uwagę zwraca zwłaszcza jeden szczegół, a mianowicie złota obrączka na palcu showmana. To chyba najlepszy dowód na to, że naczelny singiel polskiego show-biznesu zmienił swój stan cywilny.

Już od jakiegoś czasu w mediach krążyły  spekulacje na temat tego, że Wojewódzki wraz ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk , postanowili przypieczętować swoje uczucie małżeństwem. Sami zakochani nie przestawali też systematycznie podkręcać atmosfery wokół swojego związku. Najpierw Kuba Wojewódzki opublikował dwuznaczne zdjęcie, na którym pozował w garniturze , potem wstawiał posty na temat podróży poślubnej, a także podziękowania za życzenia ślubne. Do tej pory nie wiadomo było, czy jest to prawda czy tylko kolejny żart gwiazdora. Zwłaszcza, znając styl, w jaki showman porozumiewa się z mediami.

Teraz nie mamy już żadnych wątpliwość. Pozostaje nam życzyć parze szczęścia na nowej drodze życia.

AW

 

 

 

Więcej o: