Marta Kaczyńska nie przyszła na premierę "Smoleńska". Dlaczego? "Trudnym jest dla niej..."

"To dla niej zbyt bolesne doświadczenie", tłumaczy nieobecność Marty Kaczyńskiej na premierze "Smoleńska" jej znajoma. Mimo wszystko, córka Lecha i Marii Kaczyńskich zdecydowała się obejrzeć film.

Marta Kaczyńska była jednym z najbardziej wyczekiwanych gości premiery filmu "Smoleńsk". Córka Lecha Kaczyńska nie pojawiła się jednak na projekcji. Pytana przez dziennikarzy "Dobrego Tygodnia", dlaczego nie przyszła w miniony wtorek na pokaz w Operze Narodowej, nie odpowiedziała. Jednak reporterom udało się dotrzeć do jej znajomej, która tłumaczy dlaczego Kaczyńska nie skorzystała z zaproszenia.

To dla niej zbyt bolesne doświadczenie. Marta przeżyła wielką tragedię. W jednej chwili zginęli jej tata i ukochana mama. Choć czas leczy rany, powrót do tamtych tragicznych wydarzeń jest dla niej bardzo trudny. Nie chce przeżywać tych emocji w blasku fleszy i na oczach wszystkich - powiedziała.

Jak dowiadujemy się z gazety, Marta Kaczyńska ma także opory przed zabraniem na "Smoleńsk" swoich dzieci z obawy przed drastycznymi scenami. Dlatego zdecydowała podobno, że film zobaczy jedynie jej starsza córka Ewa i to nie w kinie, lecz w domu.

ZI

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Marta Kaczyńska nie przyszła na premierę "Smoleńska". Dlaczego? "Trudnym jest dla niej..."
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 33 razy 31

  Może nie lubi filmów akcji utrzymanych w konwencji fantasy, sf osadzonych w baśniowych realiach.

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 25 razy 23

  pewnie się obraziła, że w odsadzie jej postaci nie odwzorowała Angelina Jolie, nikt inny przecież niegodny....

 • Gość: ww

  Oceniono 25 razy 23

  Nie wiem dlaczego tak szybko zniknęło info, ze Agata Duda z córką nie były na premierze filmu, zamiast tego na tę samą godzinę poszły do kina na komedię Woody Allena!

  Zastanawiam sie co było powodem takiej manifestacji, bo dotąd Agata jak ognia unikała jakiejkolwiek konfrontacji i wydawania opinii, i dochodzę do absurdalnego, wydawałoby się, wniosku, że najbardziej prawdopodobnym wytłumaczeniem, może być to, ze Agata Duda nie dostała zaproszenia na premierę Smoleńska!!!! Jest to o tyle prawdopodobne, ze wybrały tę samą godzinę i też pójście do kina. Gdyby nie chciała iść z mężem na Smoleńsk, mogła zostać w domu i jakoś to później wytłumaczyć, lub nie mówić nic, jak to wielokrotnie robiła, postawiła jednak na drobną prowokację, co jest zupełnie nie w jej stylu, wiec musiała się mocno wkurzyć, nawet nie na Kaczyńskiego, który mógł ją olać, tylko pewnie na męża, który "nie widział problemu"

 • treblig

  Oceniono 23 razy 21

  Cóż Kaczyńska ma jakieś 3 miliony powodów, żeby twierdzić ze był to wypadek...

 • Nick Bezimienny

  Oceniono 18 razy 16

  największą tragedią Polski nie były zabory, nie była II wojna światowa, nie, nie, smoleńsk też nie był :) największą tragedią było to że Jarosław Kaczyński nie leciał z Lechem tym samym samolotem...

 • Gość: barry

  Oceniono 18 razy 16

  Kasę wzięła i resztę ma w dupie.Lepiej zabawić się z kolejnym fagasem jak oglądać pod przymusem tego gniota.Ona nie musi,co jej popieprzeniec stryjcio może narobić,reszta pisdziaków poszła bo sra ze strachu

 • Gość: kinoman

  Oceniono 16 razy 14

  Wybrała inna komedię - np. Woody Allena?? - dobry wybór:)))

 • lech2011

  Oceniono 13 razy 13

  Kaczyńska nie przyszła na premierę "Smoleńska". Dlaczego?

  Wujcio ją irytuje...

 • Gość: lewaczka

  Oceniono 7 razy 5

  Nie jestem z PIS, nie popieram PIS, wręcz przeciwnie. Na ten film nie pójdę. Ale zastanówcie się - chcielibyście oglądać publicznie film o śmierci swoich rodziców? Nieważne ile w tym prawdy, jakie są interpretacje itd. Sceny katastrofy, identyfikacje zwłok? Tak szczerze - chcielibyście wyjść zaryczeni prosto na fotoreporterów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX