Marta Kaczyńska złożyła pozew o rozwód. Przekonał ją do tego ON. "Dzięki niemu znów poczuła się adorowana"

Marta Kaczyńska jednak postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Marcinem D. Do sądu w Gdańsku wpłynął jej pozew rozwodowy.

Marta Kaczyńska od 3 lat jest w separacji z Marcinem D. ale wciąż nie zdecydowała się na rozwód. Choć pierwszy pozew złożyła w 2015 r, po roku sprawa została umorzona. Powód? Żadna ze stron nie wniosła o jej podjęcie. Teraz Kaczyńska ponowiła próbę.

Potwierdzam, że pozew rozwodowy ze strony Marty Kaczyńskiej wpłynął do Sądu Okręgowego w Gdańsku - potwierdza rzecznik prasowy do spraw cywilnych Rafał Terlecki w rozmowie z "Na Żywo".

Podobno wpływ na decyzję Kaczyńskiej miał przyjaciel Paweł Zyner. Przekonał ją, że powinna się otworzyć na nowe znajomości.

Dzięki niemu Marta znów poczuła się adorowana, kobieca, silna. Potrzebowała tego, by stanąć na nogi. Nareszcie zrozumiała, że ma prawo odzyskać wolność. Dlatego odważyła się złożyć pozew. Chce rozpocząć nowy rozdział życia. Już bez drugiego członu nazwiska - twierdzi znajoma Kaczyńskiej.

Marcin D. wciąż przebywa w krakowskim areszcie, skąd bezskutecznie próbuje go wyciągnąć ojciec Marek Dubieniecki. Ciążą na nim zarzuty wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prania pieniędzy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.