Beyonce z córką na ściance. Co robi Blue Ivy?! "Czy muszę przebywać z plebsem, mamo?". Wytłumaczenie tych gestów jest inne

Beyonce została królową gali MTV Video Music Awards 2016, zdobywając aż OSIEM statuetek i dając 15-minutowy występ. Ale na czerwonym dywanie całe show skradła jej córka.

Beyonce była jedną z gwiazd, które pojawiły się wczoraj na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Wokalistka zadbała jednak o to, by już na czerwonym dywanie zostać uznaną za królową wieczoru. Pomogła jej w tym nie tylko niezwykła, półprzezroczysta kreacja od Francesca Scognamigliego, ale także towarzysząca jej córeczka, 4-letnia Blue Ivy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dla dziewczynki nie był to wprawdzie debiut na imprezie tej rangi, ale po raz pierwszy miała ona na sobie suknię, jakiej nie powstydziłaby się nie tylko jej mama, ale i żadna  inna celebrytka. Warta 11 TYSIĘCY dolarów tiulowa suknia od Mischki Aoki z długim trenem prezentowała się na Blue przepięknie, ale sądząc po jej minie, to nie do końca podobało się jej bycie w centrum zainteresowania...

Krótkie nagranie, na którym dziewczynka "tłumaczy" mamie, że chce zejść ze ścianki, robi dziś furorę w sieci. Mała księżniczka? Diwa? Internauci nie mają wątpliwości.

Czy naprawdę muszę tu przebywać z plebsem, mamo? - żartuje Buzzfeed.com

Wytłumaczenie niezadowolenia i ucieczki ze ścianki jest jednak całkiem inne. I totalnie zrozumiałe w przypadku dziecka. Małej nie podobały się błyski fleszy i hałas, jaki tam panował.

Te kamery i aparaty wycelowane w jej twarz bardzo jej się nie podobały - podsumowuje brytyjski "Cosmopolitan".

Dowodem jest także to zdjęcie. Blue zasłania uszy - i nic dziwnego. Okrzyki fotoreporterów rzeczywiście mogą być dla takiej małej dziewczynki nie do wytrzymania.

Beyonce, Blue Ivy CarterBeyonce, Blue Ivy Carter GILBERT FLORES /BROADIMAGE/East News

Na pocieszenie Beyonce pozostaje fakt, że rzeczywiście była absolutną królową gali, zdobywając aż 8 statuetek. Tym samym pobiła rekord samej Madonny, która dotychczas była najbardziej utytułowaną gwiazdą w historii VMA.

 IN

Więcej o:
Copyright © Agora SA