Natalia Kukulska PŁACZE w "The Voice". A Sadowska podpuszcza: "Chłopiec czy dziewczynka?". Odpowiedziała

Natalia Kukulska świetnie odnalazła się w roli trenerki w programie "The Voice of Poland". W sieci właśnie zadebiutował zwiastun siódmej edycji muzycznego show.

Natalia Kukulska dołączyła w tym roku do grona trenerów programu "The Voice of Poland". Udział gwiazdy w siódmej edycji show jest o tyle wyjątkowym wydarzeniem, bo dotychczas unikała raczej ona programów rozrywkowych.

Dla fanów Kukulskiej dodatkową gratką jest fakt, że ich idolka spodziewa się też swojego trzeciego dziecka, a na etapie odcinków na żywo będzie już w całkiem zaawansowanej ciąży.

Pomimo swojego odmiennego stanu, gwiazda świetnie odnalazła się w nowej roli. Do sieci trafił właśnie zwiastun nowej odsłony muzycznego show. Widać na nim, że jedno z "przesłuchań w ciemno" wyjątkowo poruszyło Kukulską.

Do ciąży wokalistki w zwiastunie nawiązuje też Maria Sadowska.

Chłopiec czy dziewczynka? - pyta trenerka koleżankę.
Dziewczynka - odpowiada Natalia Kukulska.

Okazuje się jednak, że odpowiedź gwiazdy wcale nie jest taka oczywista! Myślicie, że w roli trenerki poradzi sobie lepiej niż Edyta Górniak i Justyna Steczkowska?

Pierwszy odcinek "The Voice of Poland 7" już w sobotę, 3 września na antenie TVP 2!

IN

Więcej o:
Komentarze (6)
Natalia Kukulska PŁACZE w "The Voice". A Sadowska podpuszcza: "Chłopiec czy dziewczynka?". Odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Gabi

  Oceniono 1 raz 1

  no cóż, miło że stacje wpierają finansowo nieco przykurzone gwiazdy, ale ostatnio w Polskich Piosenkach na 49 wykonawców 3 pierwsze miejsca zajęli młodzi wokaliści, stąd nie mam chęci oglądać jak Kukulska płacze, bo specjalistką w tej dziedzinie jest Edzia, natomiast chciałabym oglądać ludzi - z dokonaniami i hitami. Którzy przeszli t e ż przez takie programy i stanowiliby niewątpliwie merytoryczne podparcie dla startujących. W czym też lepszy jest Piasek który nas wprost skompromitował na Eurowizji, nie mówiąc już o jego beznadziejnym wizerunku (najgorzej ubrany uczestnik). Także nie wiem na czym polega biznesowe myślenie decydentów, ale życzę szczęścia......ja tego oglądać na pewno nie będę, z przebrzmiałymi gwiazdkami, PS a co można zanucić co śpiewa Marysia Sadowska?......ktoś wie ? jakiś hit?.....

 • Gość: Lukasz

  0

  Ósmy plan Kukulskiej to super album. Czekam na jej 9 krążek

 • pan.malowany

  0

  Takie ckliwosci i wzruszenia byle czym zdarzaja sie najczesciej ludziom na ciezkim kacu kilkudniowym

 • lopez_2

  0

  Mhm, tak, tak, bo to takie naturalne i wcale nie wyreżyserowane;) Jak w każdym kolejnym music show, ale co tam. Kliki się muszą zgadzać, no nie?;)

 • Gość: Adam

  0

  Co za tępak to pisał ? Maryśka mówiąc ,,chłopak czy dziewczyna ?" nie miała na myśli ciąży Natalii, a wokaliste/wokalistke.

 • Gość: kjkljlj

  0

  co one mają z tym płaczem na zawołanie ? WTF

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX