Katarzyna Sawczuk podrywała innych, bo... Królikowski "zbliżył się" do Macademian Girl? "Fakt": Nie był jej wierny. Chciała się zemścić

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk nie rozstali się w najlepszych stosunkach. Aktor zarzucił swojej młodszej partnerce zdradę, ale teraz okazuje się, że być może on też nie był bez winy.

Antoni Królikowski pierwszy zdradził Katarzynę Sawczuk? Takie sensacyjne informacje podaje "Fakt", którego źródła twierdzą, że aktor za bardzo "zbliżył się" na planie programu "Agent Gwiazdy" do blogerki Macademian Girl.

Gdy Sawczuk dowiedziała się o wybrykach swojego ukochanego, postanowiła się na nim zemścić. Niestety, młodziutka aktorka nie przewidziała, że flirt z bliskim znajomym Królikowskiego, Nikodemem Rozbickim, może okazać się dla jej chłopaka ciosem poniżej pasa.

Tłumaczył, że jego skok w bok był jednorazowym wybrykiem pod wpływem alkoholu. Kasia jednak poczuła się dotknięta do żywego i zaplanowała zemstę. Później myślała, że skoro flirtując z Nikodemem wyrównała rachunek to mogą być dalej razem. Ale Antek zareagował gwałtowniej niż się spodziewała i kazał jej się wyprowadzić - zdradził w "Fakcie" informator pary.

Czy to oznacza, że Królikowski i Sawczuk już nigdy do siebie nie wrócą? Póki co, zarówno aktor, jak i jego była już partnerka zdają się doceniać nowo odzyskaną wolność.

Zobacz wideo

IN