Małgorzata Rozenek promuje swój nowy program. Dawno nie wyglądała tak dobrze. "ZJAWISKOWA!"

Małgorzata Rozenek na konferencji ramówkowej TVN Style skradła całe show. Musicie zobaczyć jej zachwycającą kreację.

Małgorzata Rozenek ma ostatnio zdecydowanie dobry czas. Po kilkumiesięcznej złej passie nie ma już ślady, a jej nowy program "Projekt Lady" okazał się hitem letniej ramówki.

Jakby tego było mało, "Perfekcyjna Pani Domu" pojawi się też w typowanym na kolejny murowany przebój show "Azja Express", którego jest podobno faworytką. Rozenek wróciła też do łask szefostwa TVN-u, którzy zaproponowali jej prowadzenie na antenie TVN Style nowego programu, zatytułowanego "W dobrym stylu".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek pojawiła się na dzisiejszej konferencji ramówkowej, prezentującej jesienne nowości kobiecej stacji. Nikt nie spodziewał się chyba jednak, że pośród wielu gwiazd, jakie przyszły na spotkanie, to właśnie narzeczona Radosława Majdana zwróci na siebie największą uwagę!

A wszystko za sprawą wyjątkowo pięknej, różowej sukni w roślinny wzór. Do kreacji marki Pinko gwiazda dobrała stylowe dodatki: sandałki z metką Celebrity, biżuterię od Zozo Design i czerwoną torebkę marki Patricia Pepe. Całość tego looku uzupełnił makijaż w stylu nude, swobodnie opadające na ramiona włosy i... piękna, letnia opalenizna.

Podoba się Wam Małgorzata Rozenek w takim wydaniu?

 

IN

Więcej o: