Tom Hanks walczy z poważną chorobą. Szczerze wyznaje: Byłem idiotą!

Tom Hanks przyznał, że jego obecne problemy zdrowotne mają ścisły związek z lekkomyślnym i niehigienicznym stylem życia. Aktor chce ostrzec innych przed takimi problemami.

Tom Hanks od kilku lat zmaga się z cukrzycą typu 2. Gwiazdor nie ukrywa przed mediami i fanami swoich problemów zdrowotnych, bo chce, by na jego przykładzie uczyli się inni. Szczególnie, że w plotkarskich mediach pojawiły się jakiś czas temu doniesienia o tym, że jego stan jest naprawdę poważny.

Hanks zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że jego obecne kłopoty mają ścisły związek z jego stylem życia w przeszłości. Swoją cegiełkę dołożyły też wymagające fizycznych transformacji role, a wszystko to sprawia, że dzisiaj aktor czuje się... "idiotycznie".

Jestem z tego pokolenia Amerykanów, którzy zupełnie nie przejmowali się, jakie efekty może mieć ich lifestyle, a teraz obudzili się z ręką w nocniku - przyznał w rozmowie z magazynem "Radio Times" Hanks. - Byłem duży. Widzieliście mnie w filmach, wiecie, jak wyglądałem. Prawda jest taka, że po prostu byłem totalnym idiotą.

Cukrzycę zdiagnozowano u Toma Hanksa w 2013 roku. Wtedy aktor mówił, że szybkie i znaczące zmiany jego wagi w czasie przygotowań do ról w takich jak "Filadelfia" czy "Cast Away. Poza światem" przyczyniły się do rozwoju choroby.

Życzymy gwiazdorowi dużo zdrowia!

IN

Więcej o:
Komentarze (21)
Tom Hanks walczy z poważną chorobą. Szczerze wyznaje: Byłem idiotą!
Zaloguj się
 • Gość: Gall Anonim

  Oceniono 7 razy 5

  "Wtedy aktor mówił, że szybkie i znaczące zmiany jego wagi w czasie przygotowań do ról w takich jak "Filadelfia" czy "Cast Away. Poza światem" przyczyniły się do rozwoju choroby."

  A mi przy artykule się wyświetla reklama kontekstowa "zrzuć 5 kilo w weekend". Brawo wy!

 • Gość: wielbiciel

  Oceniono 3 razy 3

  To jeden z tych aktorów których bardzo lubię i podziwiam życzę dużo zdrowia bo aż nie chce się wierzyć że może przestać grac!

 • Gość: Cichy

  Oceniono 1 raz 1

  "Hanks zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że jego obecne kłopoty mają ścisły związek z jego stylem życia w przyszłości."
  Wiedziałem, że Amerykanie ukrywają możliwość podróżowania w czasie.
  Dziękuję Gazeto za ujawnieni tych rewelacji :)

 • Gość: Dżul

  Oceniono 3 razy 1

  Jakoś nie wierzę, że w trzy lata od zdiagnozowania cukrzyca typu 2 mogła spowodować takie spustoszenia w jego organizmie, że aż tak bardzo cierpi. Też to mam, biorę leki i cukier mam w normie od 6 lat.

 • Gość: lukasz

  Oceniono 2 razy 0

  Gwiazdor ukrywa przed mediami i fanami swoich problemów i kłopoty mają ścisły związek z jego stylem życia w przyszłości. Polski język być trudna.

 • Gość: Slash

  Oceniono 2 razy 0

  Hanks zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że jego obecne kłopoty mają ścisły związek z jego stylem życia w przyszłości.... Niby jak?

 • Gość: pogromca

  Oceniono 3 razy -1

  a tam od razu idiotą, jako Forrest Gump był zaledwie debilem, do idiotyzmu jeszcze parę punktów w dół brakuje, poza tym gdyby rzeczywiście był idiotą to pracowałby w Gazeta.pl

 • Gość: ruf

  Oceniono 3 razy -1

  Artykuł sprzed ilu? Dwóch miesięcy?

 • Gość: inzynier ichtiolog

  Oceniono 3 razy -3

  No cóż, raczej każdy aktor jest idiota, bo kto normalny chciałby mieć prace polegającą na robieniu min i czytaniu tekstu z kartki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX