Z Dupy. 44 odcinek już w sieci a w nim? Drozda, dziady, Donatan i Dick4Dick

Człowiek Warga Z Dupy 12 stron A4 maszynopisu wysmarował tworząc scenariusz 44 odcinka. Tyle treści w 25 minut nie zmieścił, więc wideo ma dwie części. Do sieci trafiła pierwsza.

Maciej Dąbrowski, cztery tygodnie kazał czekać fanom na odcinek vloga Z Dupy. 44, mistyczny odcinek nakręcił z udziałem kapeli Dick4Dick i dwóch innych youtuberów, Bartka Usa i Ajgora Ignacego. O czym jest nowe Z Dupy?

Dostaje się Droździe za potępianie żartów które kiedyś sam promował (pamiętacie "Śmiechu Warte"?), Danielowi Olbrychskiemu i Ekskluzywnemu Menelowi za opowieści w śniadaniówkach, Maryli Rodowicz za ostatni teledysk.

Rodowicz jako uwodząca wampirzyca? To jakbym swojej matce kazał się seksownie wić.

Oberwali producenci Luxurii Astaroth za niepotrzebne młodej postarzenie oraz Donatan , bo jego wokalistki krzyczą jego imię w teledyskach (tu nawiązanie do Jasona Derulo i jego wokalnej autopromocji) oraz musicalom i filmom Disney'a za koszmar piosenek (za wyjątkiem Króla Lwa).

Dzięki gościnnemu występowi Bartka Usa przekonaliśmy się, jak musicalowe śpiewanie przy byle okazji sprawdza się w realu (np. zamawiając gofry). Usłyszeliśmy też o nowym narkotyku z USA (scoobie snacks) i najlepszych filmach o ćpaniu. W segmencie o narkotykach gościnnym dilerem został Ajgor Ignacy.

A tak to wygląda.

 

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: