Magdalena Boczarska zdradziła, jak zakończy się serial "Pod Powierzchnią". Marta jednak umrze? Tylko spójrzcie na to zdjęcie

Magdalena Boczarska ujawniła na Instagramie, jak zakończy się ostatni odcinek serialu "Pod Powierzchnią", który telewidzowie zobaczą już dziś na antenie stacji TVN.

Serial "Pod Powierzchnią" cieszy się sporą popularnością wśród telewidzów. Jednak już dziś stacja TVN wyemituje ostatni odcinek pierwszego sezonu tej produkcji. Czy w końcu wyjdą na jaw mroczne tajemnice bohaterów? Pewien istotny szczegół finałowego odcinka zdradziła sama Magdalena Boczarska, odtwórczyni roli Marty. 

Zobacz wideo

"Pod Powierzchnią". Magdalena Boczarska zdradziła finał sezonu

Magdalena Boczarska opublikowała bowiem na swoim Instagramie zdjęcie z planu serialu, na którym możemy zobaczyć, że aktorka w bardzo ciężkim stanie leży na łóżku medycznym i podpięta jest do aparatury. Czy to może oznaczać, że Marta umrze? Wiadomo bowiem, iż w trakcie obchodów 100-lecia szkoły dojdzie do ogromnej tragedii. Marta pojawi się na uroczystości zakrwawiona, a w ręku trzymać będzie nóż.

 

Na tę chwilę nie wiadomo jednak, kto zaatakował Martę.

"Pod Powierzchnią". Widzowie zachwyceni serialem

Fani Boczarskiej w komentarzach pod wpisem nie szczędzili słów zachwytu nad samą rolą aktorki, jak i całą produkcją serialu. Internauci mają ogromną nadzieję na to, iż stacja TVN wyemituje również II sezon "Pod Powierzchnią". Czy jednak Marta przeżyje? Tego widzowie dowiedzą się jeszcze dziś. Jedno jest pewne - wielkich emocji z pewnością nie zabraknie. 

Zobaczcie zwiastun oraz zdjęcia prosto z finałowego odcinka serialu "Pod powierzchnią". Chcielibyście zobaczyć II sezon tej produkcji? 

DH

Więcej o: