"M jak miłość" online. Streszczenie odcinka. Asia ma adoratora. Jacek chce się zbliżyć

"M jak miłość". Streszczenie odcinka online. W najbliższy poniedziałek Olek (Maurycy Popiel) dostanie propozycję pracy za granicą - w dalekim Kuwejcie. I od razu poprosi Magdę (Anna Mucha), by wyjechała razem z nim.

"M jak miłość" ONLINE. Przeczytaj streszczenie najnowszych odcinków.


Olga (Katarzyna Grabowska) nadal będzie za to adorować Piotra (Marcin Mroczek). A Kinga (Katarzyna Cichopek), gdy mąż o poranku dostanie kolejną wiadomość od Góreckiej, straci cierpliwość. I zażąda od Zduńskiego, by wytłumaczył dziewczynie, że ma trzymać się od niego z daleka!

Tymczasem Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) – w odcinku numer 1239 - odszuka w końcu Marcina (Mikołaj Roznerski). I gdy stanie naprzeciwko chłopaka, który uratował jej życie, rzuci cicho:
- Przepraszam, nie chciałam się narzucać, ja tylko. chciałam panu podziękować.

Oboje od razu poczują do siebie sympatię i wstąpią razem do bistro Kingi. Jednak tam Chodakowski nagle źle się poczuje. i w końcu sam wyląduje w szpitalu! A wszystko przez Izę (Adriana Kalska).
Dziewczyna zostawi pod opieką ukochanego kotkę, którą powierzyła jej ciotka. A Marcin nagle odkryje, że jest poważnie uczulony na kocią sierść. Chłopak dostanie wysypki, zacznie puchnąć i będzie miał problemy z oddychaniem. A w finale trafi na ostry dyżur.

W premierowych odcinkach zobaczymy także Jacka (Jan Wieczorkowski)... który zrobi wszystko, by zbliżyć się do Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Biznesmen wpadnie przypadkiem na dziewczynę, gdy ta będzie kłócić się na ulicy z Olą (Kinga Jasik) – koleżanką, przez którą o mało nie straciła pracy.
Oboje wstąpią później do kawiarni, gdzie Tarnowska opowie mu o swoich problemach.
- Jednak nie mam wyjścia, muszę poszukać jakiejś innej pracy... I to jak najszybciej.
- A co tak naprawdę chciałabyś w życiu robić?
- A ile mamy jeszcze czasu?
- Gdyby to ode mnie zależało, nie byłoby żadnego limitu...

Po południu Jacek spotka się za to z przyjaciółmi, by potrenować wspinaczkę. W trakcie ćwiczeń Asia odbierze jednak telefon z kliniki w Salzburgu... z informacją, że jej ojciec jest bliski śmierci!
I chwilę później, załamana, opowie o wszystkim Tomkowi (Andrzej Młynarczyk).
- Ojciec o niczym mi nie powiedział, a teraz okazało się, że podczas operacji doszło do jakichś komplikacji. I mój tato jest w śpiączce farmakologicznej! Muszę tam jechać, być przy nim! Może trzeba będzie podjąć jakieś decyzje... Muszę tam pojechać jak najszybciej!

Co wydarzy się dalej? Odpowiedź tylko antenie TVP2. zapraszamy! 

Więcej o: