"M jak miłość" online. Streszczenie odcinka 1236. Marta odrzuca miłość, Justyna poluje dalej na Franka

"M jak miłość" odcinek 1236. Zobacz streszczenie online!

 " M jak miłość " odcinek 1236. Streszczenie online

Marek ( Kacper Kuszewski ) wyzna Ewie (Dominika Kluźniak), że jest przeciwny kontaktom Antka (Jakub Jankiewicz) z jego biologicznym ojcem - i obawia się, że Szefler (Karol Pocheć) może zaszkodzić całej rodzinie. Tymczasem były mąż poprosi Mostowiakową o kolejne spotkanie. Krzysztof zapewni Ewę, że nie zrobi nic wbrew jej woli. ale przyzna też, że nadal pragnie poznać syna. Czy zdobędzie w końcu jej zaufanie?

Marta ( Dominika Ostałowska ) wybierze się z kolei razem z mężem do Grabiny. Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie miał nadzieję, że oboje się pogodzą. Po rozmowie z ukochaną, prawnik jednak się załamie... I wyzna Wernerowi, że jego małżeństwa nie da się już uratować.

Tymczasem Justyna ( Olga Kalicka ) wykorzysta fakt, że Natalia (Marcjanna Lelek) wyjechała na kilka tygodni do Anglii. i spróbuje podbić serce Franka (Piotr Nerlewski)! Matka leśnika (Jowita Budnik) od razu domyśli się, co dziewczyna planuje – i zacznie się niepokoić. Przekonana, że z przyjaźni Franka z byłą narzeczoną nie wyniknie nic dobrego.

Barbarze (Teresa Lipowska) o wszystkim doniesie za to Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska). Sąsiadka oznajmi przyjaciółce, że Justyna lada chwila odbije Natalii chłopaka. A Mostowiakowa, przestraszona, rzuci w końcu do męża:
- Co, jeśli Zośka ma rację? Boże, Lucek, za naszych czasów wszystko było prostsze.
Czy Natalia wróci do Polski na czas – i rozprawi się z rywalką?

Odpowiedź wkrótce. Tylko na antenie TVP2, Emisja 12 września o 20:40.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.