"M jak miłość" online. Dramatyczny wypadek. Górecki dostał zawału na ulicy!

"M jak miłość". Co się wydarzy w tym tygodniu? Tragiczny wypadek, który przeżyła w dzieciństwie, wciąż powraca do Izy (Adriana Kalska) w jej w snach... niemal każdej nocy. Górecki (Wojciech Wysocki) nadal cierpi za to po utracie żony - i szuka winnego.

" M jak miłość ". Streszczenie odcinka 1234-1235.


W kolejny poniedziałek, dzięki pomocy detektywa, Piotr ( Marcin Mroczek ) zdobędzie w końcu adres Lewińskiej – ciotki Izy (Anna Tomaszewska). I pojedzie na miejsce razem z Kingą (Katarzyna Cichopek).
Ale szybko zrozumie, że odkrycie prawdy o wydarzeniach sprzed lat nie będzie łatwe. I po rozmowie z seniorką, rzuci zirytowany do żony:
- To miła, bardzo sympatyczna starsza pani i. bardzo przebiegła. Kłamała jak z nut!
Chwilę później młoda para zauważy, że kobieta wychodzi z domu - i zacznie ją śledzić.

Lewińska pojedzie prosto do Bistro Za Rogiem... na spotkanie z Marcinem ( Mikołaj Roznerski )! Piotr – gdy zorientuje się, że przyjaciel ma związek ze śmiercią Góreckiej – postanowi z chłopakiem szczerze porozmawiać. Następnego dnia obaj zorganizują spotkanie Izy i Góreckiego w bistro - choć Marcin będzie miał sporo obaw.
- Jeden warunek: pójdziemy na nie razem.(...) Nie wiadomo, jak ten człowiek się zachowa, co powie... Nie zgadzam się, żebyś była i rozmawiała z nim sama!
Biznesmen od razu poprosi, by Lewińska wróciła myślami do tragedii sprzed lat.
- Niech mi pani opowie wszystko, co pani pamięta.
W oczach dziewczyny zalśnią łzy.
- To już niczego nie zmieni, ale. chcę żeby pan wiedział. jak strasznie jest mi przykro.
- Pani była dzieckiem... Widziała pani wypadek, czyjąś śmierć. A potem została pani z tym wszystkim sama.

Tymczasem chwilę później wydarzy się kolejny dramat! Bo Górecki tuż po wyjściu z bistro nagle chwyci się za serce i zasłabnie. Zuza (Katarzyna Grabowska) od razu wezwie pogotowie.
- Nieprzytomny mężczyzna około pięćdziesiątki leży w parku blisko skrzyżowania ulic Sztabowej i Wandy. Tak, tętno wyczuwalne, ale słabo napięte!
Ale czy pomoc nadejdzie na czas?

Odpowiedź tylko na antenie TVP2. takich emocji lepiej nie przegapić!
 

Więcej o: