"M jak miłość". Marta trafia do szpitala! Jak zachowa się Budzyński?

"M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu?

Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie w końcu dawcą szpiku. Chodakowski przyjedzie do kliniki, by poddać się zabiegowi - świadomy, że może tym uratować czyjeś życie. I od razu zaprzyjaźni się z opiekującą się nim lekarką. Czy przeszczep uda się, a Marcin pozna osobę, której pomógł?

Z kolei Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie pracę u Góreckiego (Wojciech Wysocki). Córka biznesmena - Olga (Katarzyna Grabowska) - doradzi jednak Zduńskiemu, by zataił przed nowym szefem, że ma na koncie wyrok... A później zacznie chłopaka szantażować! Nastolatka spróbuje zmusić Piotrka, by wykonywał każde jej polecenie. I by ukrył przed jej ojcem, że razem z koleżankami chodzi na "podejrzane" imprezy Jak Zduński zareaguje?

Tymczasem Marta (Dominika Ostałowska) postanowi zapomnieć o złamanym sercu uciekając w pracę. A to od razu odbije się na jej zdrowiu. Prawniczka w końcu zasłabnie i trafi do szpitala na badania. Czy Budzyński (Krystian Wieczorek) otoczy ją opieką... i przekona ukochaną, że nie miał romansu z Pauliną (Maria Szafirska)?

A w finale: problemy Marii (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska odkryje przypadkiem, że cenna broszka, którą podarował jej Bilski (Zbigniew Stryj), wcale nie zaginęła bo ukradł ją właśnie Robert. Zdenerwowana, Maria zażąda od partnera wyjaśnień.

Co wyzna Bilski - i czy Rogowska nadal będzie w stanie mu ufać?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory! Na kolejne odcinki serialu " M jak miłość " 21-22 marca

Więcej o: