"Przyjaciółki" wrócą na wiosnę! Powstanie 7. sezon serialu

"Przyjaciółki" nie schodzą z anteny. Nowy sezon już na wiosnę.

6. sezon "Przyjaciółek" pojawił się w jesiennej ramówce Polsatu, by znów podbić serca fanów rozsianych po całej Polsce i nie pozostawić im wątpliwości, że w przyjaźni drzemie wielka moc. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga ( Małgorzata Socha ), Patrycja Joanna Liszowska, Zuza ( Anita Sokołowska ) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) zawsze znajdą dla siebie czas i wspierają się na dobre i na złe. Kiedy tylko jedna z nich traciła grunt pod nogami, natychmiast wkraczały trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć góry problemów i uciążliwych przeszkód. Każda z przyjaciółek z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie były niepokonane! Każdy odcinek szóstego sezonu był skondensowaną rozrywkową pigułką pełną emocji, a sceny z finałowego odcinka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy! Pozostawiły jednak widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi.

Czy Zuza na zawsze straciła Jerzego (Mariusz Bonaszewski)? Czy Patrycja wybaczy Michałowi (Marcin Rogacewicz)? Ostatnie finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka może ponownie zaufać Pawłowi ( Bartek Kasprzykowski ), a Inga znalazła szczęście u boku Roberta (Krzysztof Wieszczek). Jak potoczą się dalsze losy "Przyjaciółek", fani serialu przekonają się wiosną przyszłego roku. Zdjęcia do siódmego sezonu serialu wystartują już w grudniu.

W szóstej serii serialu " Przyjaciółki " obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpiła plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Elżbieta Jarosik, Grzegorz Wons, Mariusz Bonaszewski, Lesław Żurek i Krzysztof Wach. W minionym sezonie dołączyli do nich: Krzysztof Wieszczek i Przemysław Sadowski.

Producentem wykonawczym "Przyjaciółek" jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem serialu jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA