Kinga Korta z "Żon Hollywood" w serialu "Szpital". "Chcieliśmy przestrzec widzów przed..."

Jeżeli oglądaliście "Żony Hollywood", nazwisko Kinga Korta nie jest Wam obce. Celebrytka właśnie próbuje swoich sił jako aktorka.

Kinga Korta , znana i lubiana uczestniczka programu " Żony Hollywood " zadebiutowała w nowej roli! Piękna i ambitna Polka z Miasta Aniołów tym razem spróbowała swoich sił jako aktorka na planie serialu "Szpital".

W "Szpitalu" wcieliła się w Żonę Hollywood, która przylatuje do Polski na zjazd absolwentów. Szkolna uroczystość to dla Kingi także okazja do spotkania z Sylwią, dawną przyjaciółką. Niestety, kobieta dostaje silnej alergii po nieudanym zabiegu powiększania ust. Żona Hollywood odkrywa także, że w życiu jej przyjaciółki pojawił się nowy mężczyzna. Niestety, to słynny podrywacz z licealnych lat, który nie ma szczerych zamiarów wobec kobiety. Czy Kindze uda się przestrzec przyjaciółkę przed kolejnym rozczarowaniem? Czy jej przyjaciółka wróci do zdrowia?

Bardzo ucieszyłam się z tej propozycji. Lubię wyzwania i cieszę się, gdy w swoim życiu mogę spróbować czegoś nowego. Praca na planie nie sprawiała mi żadnych trudności, bo jestem perfekcjonistką we wszystkim co robię. Scenariusz miałam więc opanowany od pierwszej do ostatniej strony - tłumaczy Kinga Korta.

Korzystanie z niewykwalifikowanych gabinetów medycyny estetycznej to kolejny, ważny społecznie temat, który został poruszony przez twórców serialu. Już wcześniej na planie "Szpitala" pojawiła się m.in. Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata MMA, która przestrzegała przed korzystaniem z niebezpiecznych używek podczas uprawiania sportu.

Pomysł na odcinek z udziałem Kingi Korty powstał, gdy media zaczęły alarmować o zwiększającej się liczbie pacjentów, którzy padli ofiarami niewykwalifikowanych pseudospecjalistów. Chcieliśmy przestrzec widzów przed korzystaniem z tańszych, niewykwalifikowanych gabinetów medycyny estetycznej, które mogą poważnie narazić nasze zdrowie - wyjaśnia Krystyna Lasoń, producenta serialu Szpital.

Kindze Korcie na planie serialu towarzyszył jej mąż, Chet. Odcinek z jej udziałem widzowie będą mogli zobaczyć już 21 października o godzinie 18.00 na antenie TVN!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.