"Matki, Żony i Kochanki wracają po 20 latach". Plotka zelektryzowała fanów. Mamy komentarz TVP

20 lat temu nadano pierwsze odcinki serialu "Matki, Żony i Kochanki". Teraz pojawiła się plotka o wznowieniu historii czterech przyjaciółek. Czy powrót ma rację bytu?

Serial obyczajowy TVP w reżyserii Juliusza Machulskiego nadawany był do 1998 roku. Opowiadał o losach Hanki ( Elżbieta Zającówna ), Wandy ( Małgorzata Potocka ), Doroty (Gabriela Kownacka) i Wiktorii ( Anna Romantowska ). "Fakt" przekonuje , że powstała inicjatywa wznowienia serialu.  Niestety, aktorka Gabriela Kownacka zmarła na raka 5 lat temu. Dlatego punktem wyjścia nowego sezonu miałoby być spotkanie żyjących koleżanek na grobie Doroty. Zapytaliśmy w TVP, czy ktoś faktycznie planuje tam taką produkcję.

TVP 1 na razie nie planuje takiej produkcji - informuje Plotek.pl Joanna Rogalińska-Stempień z biura prasowego TVP.

Tabloid nie podaje żadnego źródła informacji, a jedynie podpiera się słowami jednej z aktorek związanych z produkcją. Ewa Gawryluk uważa, że nowe odcinki "nie byłyby złym pomysłem".

Aktorki grające główne postacie mają dziś od 57 do 65 lat. Naszym zdaniem, w serialu o tak dojrzałych kobietach drzemie niezwykły potencjał. Żal byłoby nie skorzystać.

Ewidentnie istnieje potrzeba zajęcia się w serialu problemami osób 50+. Niedawny szef Telewizji Polskiej, Juliusz Braun mówił wręcz o stworzeniu kanału tematycznego zaadresowanego to takiej widowni - dodaje Rogalińska-Stempień.

Pozostaje mieć nadzieję, że ktokolwiek stoi za pomysłem odnowienia serii będzie miał wystarczająco dużo samozaparcia, żeby go przeprowadzić.

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: