"M jak Miłość". Spłonął dom w Grabinie. Kuszewski w ogniu bez kaskadera!

W 1151 odcinku "M jak Miłość" wielki pożar strawił rodzinny dom Mostowiaków w Grabinie. Grający Marka aktor Kacper Kuszewski zrezygnował z kaskadera i sam przebiegał przez płomienie.

Ostatni przed wakacjami odcinek " M jak miłość " zapowiada się dramatycznie. Pożar domu Mostowiaków to sprawka Rafała Gołębiewskiego (Przemysław Bluszcz). Dozorca podłożył ogień pod warsztat Lucjana (Witold Pyrkosz) a płomienie zajęły stojący obok dom. Aktor z "M jak miłość" Kacper Kuszewski zdradził, że w niektórych scenach wchodził w ogień bez pomocy kaskadera.

Granie zwykłych wydarzeń z życia codziennego, jak nalewanie zupy, nie jest takie emocjonujące jak granie w scenach pożaru - przyznał aktor w rozmowie z "Faktem".

Dodał, że dreszczyk emocji czuła cała ekipa, ale on strachu nie czuł, bo wszystko było w należyty sposób zaplanowane.

Był jednak taki jeden moment, gdzie zdecydowałem się nagrać jedną scenę sam, bez kaskadera. Wiedziałem, że lepiej będzie to wyglądało w kamerze, więc sam biegałem przez ten ogień. Chciałem się wykazać - przyznał serialowy Marek Mostowiak.

Mrożące krew w żyłach sceny nakręcono pod koniec marca, ale widzowie zobaczą je dopiero w 1151 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 9 czerwca w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.