"Na dobre i na złe". Odcinek 601. Latoszek rzuci się na rodzinę

Umysłowo chory Witek Latoszek zagrozi bezpieczeństwu swojej rodziny. W "Na dobre i na złe" wybuchnie wściekłością przy Lenie.

Chory psychicznie Witek Latoszek ( Bartosz Opania ) straci nad sobą panowanie i w 601 odcinku " Na dobre i na złe " wybuchnie wściekłością przy Lenie ( Anita Sokołowska ) i Felku (Maksymilian Jakubczyk). Jego dzieci dotąd nie wiedziały, że Witek jest szaleńcem. Już opanowany, Latoszek zrozumie w końcu potrzebę terapii.

Od czasu, gdy wrócił z misji w Afryce, Latoszek cierpi na napadu agresji i paniki. Niekontrolowane wybuchy stanowią zagrożenie dla otoczenia. Bacznie przygląda się mu dyrektor Stefan Tretter ( Piotr Garlicki ) i Agata Woźnicka ( Emilia Komarnicka ). Niestabilność emocjonalna kolegi bardzo ich niepokoi.

Gdy Agata ponownie namawia go namawia na wizytę u psychiatry, Latoszek nie umie powstrzymać złości. Jej zwyczajnie zależy na jego dobru. Dlatego odwiedza Lenę i tłumaczy jej, co dzieje się  z Witkiem. Latoszek na wieść o odwiedzinach Agaty wpada w furię i roztrzaskuje zabawkę dziecka o ścianę. Po chwili dociera do niego, co zrobił i kim się staje. Decyduje się zgłosić na terapię do kliniki wojskowej, gdzie leczy się żołnierzy cierpiących na zespół stresu pourazowego.

601 odcinek "Na dobre i na złe" już w środę 27 maja o godz. 20.40 na TVP2.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.