M jak Miłość. Odcinek 1140. Flirt z leśnikiem i poszukiwania dziadka

W 1140 odcinku "M jak Miłość" pojawi się nowy bohater: leśniczy Franek Zarzycki. A do obsady dołączy Piotr Nerlewski, młody aktor znany m.in. z produkcji "Pierwsza miłość" oraz "Jack Strong".

W nowym odcinku " M jak Miłość " senior rodu Mostowiaków narobi sobie kłopotów. Dziadek Lucjan ( Witold Pyrkosz ) wybierze się na wycieczkę do lasu, ale nogi odmówią mu posłuszeństwa. Zadzwoni po pomoc do wnuczki. Dziewczyna w poszukiwaniach wykorzysta nowo poznanego znajomego, Franka (Piotr Nerlewski). Szczęśliwy finał przygody sprawi, że Natalia ( Marcjanna Lelek ) znów się uśmiechnie.

Natka? Mam dwie prośby Po pierwsze, nie mów nic babci! A po drugie, poproś ojca o pomoc, bo widzisz.. Głupia sprawa. Jestem w lesie, ale chyba bez waszej pomocy nie wrócę. Nogi odmówiły mi posłuszeństwa.

Dziewczyna ruszy do lasu. Widząc auto leśnika, chcąc go zatrzymać wbiegnie wprost pod koła. Kierowca będzie wściekły:

Czy ty, dziewczyno, zwariowałaś?! Wyskakujesz mi nagle na drogę, prosto pod koła samochodu. A gdybym nie zahamował?! Co ci w ogóle do głowy strzeliło?!
Mój dziadek jest gdzieś w lesie! To starszy człowiek, potrzebuje pomocy! Nawet nie wiem, czy jest przytomny, rozumiesz?!

Franek od razu sięgnie po mapę. Kwadrans później odnajdzie rodzinną "zgubę".

Dziadku!!! Boże, dziadku, jak dobrze
Tylko dwie godziny mnie nie było w domu, co się tak cieszysz?

Franek zaproponuje, by senior pojechał na badania do szpitala. Ale Lucjan machnie tylko ręką. Gdy Mostowiak wróci do Grabiny dostanie od rodziny niezłą burę. Marek, widząc ojca całego i zdrowego, zaprosi leśniczego na herbatę, która szybko stanie się rodzinną kolacją. Franek będzie odtąd u Mostowiaków częstym gościem. Młody leśnik bez trudu zdobędzie sympatię całej rodziny, a zwłaszcza dziewcząt, Natalki i Uli (Iga Krefft).

Siostry Mostowiak odkryją, że Franek ukrywa romantyczną tajemnicę. Jaką? Odpowiedź wkrótce, w premierowych odcinkach "M jak Miłość". Pierwsze spotkanie z leśnikiem już 4 maja w TVP 2 o godz. 20.45.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.