Raper spotkał się z chorym na raka nastolatkiem dzień przed jego śmiercią. Poruszająca historia nastoletniego fana Eminema

#GetGageGarmotoMeetEminem ten hashtag w ostatnich dniach zatweetowały tysiące internautów. Wszystko po to, aby umierający na raka 17-latatek, spotkał się ze swoim idolem. Udało się.

Gage Garmo został zdiagnozowany z rzadką odmiana raka kości, gdy chodził do pierwszej klasy liceum. Mimo agresywnego leczenia, kilkunastu operacji i wreszcie amputacji nogi, stan nastolatka ulegał stałemu pogorszeniu. Kilka miesięcy przed ukończeniem szkoły, lekarzy nie dawali mu więcej niż kilka tygodni życia.

Choroba nigdy go nie powstrzymywała. Walczył z nią i nie pozwalał, by przejęła kontrolę nad jego życiem. W ostatniej klasie zapisał się do drużyny futbolowej. Gage rzadko myślał o sobie. Przedkładał dobro innych ponad swoje, zawsze troszczył się o innych - wspominali chłopaka jego przyjaciele na specjalnie założonej stronie służącej zbieraniu funduszy na leczenie nastolatka.

Rodzina i przyjaciele nastolatka podjęli starania, by Gage mógł spotkać się ze swoim idolem, raperem Eminem. Twitterowa akcja #GetGageGarmotoMeetEminem powiodła się. Muzyk, który, jak się okazało, mieszka 20 minut drogi od chorego nastolatka, odwiedził go w domu w zeszłą niedzielę.

Eminem nie chciał robić z tego wydarzenia medialnego. Złożył mu cichą wizytę niedzielnego popołudnia. Siedzieli razem godzinę rozmawiając i po prostu wspólnie spędzając czas. Według naszych informacji, te odwiedziny znaczyły bardzo dużo dla Gage'a. Był w świetnym nastroju w trakcie i po jej zakończeniu - relacjonuje portal Tmz.com.

Niestety, jak poinformowała rodzina chłopaka, ich syn przegrał walkę z chorobą dzień po odwiedzinach swojego idola. Gage w przyszły piątek skończyłby 18 lat.

Gage Garmo z przjaciółmiGage Garmo z przjaciółmi Screnn z Gofundme.com/garmostrong Screnn z Gofundme.com/garmostrong

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.