Ostatnio wyglądała tak. Ale w ruch poszły farba i nożyczki. Zmianę pochwalił Simon Cowell: Idealnie!

Najpierw przepadł odsłonięty dekolt, teraz zniknęły długie włosy. Niecały rok po ślubie, Cheryl Cole kontynuuje swoją metamorfozę w Cheryl Fernandez-Versini.

Jako WAG, Cheryl Cole była wręcz "zobowiązana" do seksownych, czasem wyzywających strojów. Pokazywanie piersi i rozwiane włosy pasowały do medialnego obrazu żony piłkarza. Z okresu dzielącego moment rozstania z piłkarzem Ashleyem Cole i poznanie francuskiego restauratora, Jeana Bernarda Fernandeza-Versiniego, została jej niezwykła pamiątka. Japoński artysta pokrył całą jej pupę kwiecistym tatuażem .

Angielska gwiazda pop najpierw zadziwiła świat błyskawicznym ślubem (po trzech miesiącach znajomości!) z Fernandezem-Versinim. Kolejną niespodzianką była zmiana wyglądu i nazwiska. Brytyjskie media przekonywały wówczas, że traci w ten sposób wypracowywaną przez lata markę. Można się o to spierać, ale jedno jest pewne: Cheryl jest konsekwentna.

Długo odwlekane - podpisała zdjęcie fryzjerskich nożyczek i grzebień. Na kolejnym zdjęciu podziękowała fryzjerowi i pochwaliła się zmianą koloru włosów (jagodowa czerwień): Kocham moją nową fryzurę z lat 70.

Gdy dzień później wrzuciła fotkę, na której wygląda jak ktoś intensywnie badający swój wygląd w lustrze ("ogarniam moją nową fryzurę"), swój zachwyt wyraził Simon Cowell , z którym Cheryl zasiada w jury brytyjskiego "X Factora":

Idealnie! - oświadczył krótko.

Tak wygląda dziś:

Cheryl ColeCheryl Cole Screen z Instagram.com/cherylofficial Screen z Instagram.com/cherylofficial

.. a kiedyś? Kompletna odmiana.

Cheryl Cole, z domu TweedyCheryl Cole, z domu Tweedy Fot. pulsarwallpapers.com Fot. pulsarwallpapers.com

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.