Doda już raz tak kokietowała. Teraz powtórzyła swoją sztuczkę. Skromny płaszczyk, a pod nim...

Zobacz, jak wyglądała Doda.

Doda dobrze wie, jakie ma atuty i nie waha się ich podkreślać. Tym razem krótka spódnica odsłoniła bardzo zgrabne nogi piosenkarki. Ale trzeba było trochę poczekać na ten widok.

Doda już raz tak się bawiła z fotoreporterami. Na imprezie rozdania nagród w plebiscycie Viva! Photo Awards pojawiła się zapięta pod szyję w skromnym płaszczu , gdy jednak go zdjęła, jej stylizacja rozgrzała migawki w aparatach do czerwoności. Ten sprawdzony zabieg Doda znów zastosowała.  Tym razem na Mistrzostwach Niepełnosprawnych w Szermierce. Pod szarą pelerynką miała kreację godną wampa.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DODY >>

W tym stroju pojawiła się nie tylko na wieczornym wydarzeniu. Tego samego dnia Doda była też w Ciechanowie. W rodzinnym mieście odwiedziła studio nagraniowe swojego imienia i spotkała się z fanami oraz mamą i babcią. Doda zdjęciami z Ciechanowa pochwaliła się na Instagramie. Fani prześcigali się w komplementowaniu swojej idolki. Króciutka mini bardzo przypadła im do gustu.

Internauci komplementują DodęInternauci komplementują Dodę Screen z Instagram.com/dodaqueen Screen z Instagram.com/dodaqueen

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Czy podoba CI się kreacja Dody?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.