Przeważnie widzimy Chodakowską w takim wydaniu. Ale coraz częściej eksperymentuje ze stylizacjami. "No, no. Miłe zaskoczenie"

Podoba Wam się taki styl?

Dresy, leginsy, koszulki sportowe - do takich strojów Ewy Chodakowskiej jesteśmy przyzwyczajeni. Tym razem zaskoczyła nas swoją stylizacją.

Myślisz " Ewa Chodakowska" , a przed oczami od razu staje umięśniona trenerka w sportowych spodenkach i koszulce. Czasem jednak gwiazda zaskakuje. Pokazywała się w strojach bardzo seksownych lub eleganckich, zwłaszcza tych z metką La Mania. Tym razem natomiast zaprezentowała się w rockowym wydaniu - w koszulce legendarnego zespołu Kiss.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska Screen z Instagram.com/chodakowskaewa Screen z Instagram.com/chodakowskaewa

Internauci rozpływali się nad zdjęciem Chodakowskiej:

<3 chyba się zakochałam <3 cudownie wyglądasz! Koleżanka wyżej ma rację - rockowa Ewcia to jest to! :D po prostu ślicznota! :*
No no :D mile zaskoczenie, że masz tak podobny gust muzyczny do mnie :D
Kiss jest the best

Internauci o Ewie ChodakowskiejInternauci o Ewie Chodakowskiej Screen z Instagram.com/chodakowskaewa Screen z Instagram.com/chodakowskaewa

A jak Wam się podoba "rockowa Ewa"? Dla porównania zobaczcie też jej inne stylizacje . Nam jednak najbardziej podoba się w takiej wersji, jak na filmie poniżej. Chyba nam się nie dziwicie?

Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.