Kobieta z największym NATURALNYM BIUSTEM na świecie opowiada o swoim życiu: Nigdy nie myślałam, żeby je zmniejszyć!

Chociaż ogromne piersi przeszkadzają jej w codziennym życiu, jest z nich dumna.

Annie Hawkins-Turner to 53-latka mieszkająca w Atlancie w stanie Georgia. Nie byłoby w tej informacji nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta posiada piersi w rozmiarze 102ZZZ. Jak donosi " Daily Mail ", to właśnie dzięki - co ważne - naturalnym (!) piersiom Annie jest znana w innych krajach. Cóż, trzeba przyznać, że trudno przejść obok niej obojętnie.

Annie Hawkins-Turner.Annie Hawkins-Turner. sceen YouTube

Annie jest dumna ze swojego biustu. Dzięki niemu pojawiła się do tej pory w ponad 250 programach i udzielała licznych wywiadów. Ostatnio posiadaczka największych piersi pojawiła się w reality show, w którym powiedziała:

Nikt nie wygląda jak ja. Jestem jedna na milion.

Z pewnością ma rację, biorąc pod uwagę fakt, że jej piersi ważą ponad 50 kilogramów! Co więcej, zapytana, czy zastanawiała się kiedyś nad operacją zmniejszenia biustu, wyznała, że nigdy nie przyszło jej to do głowy.

Dlaczego mam poprawiać coś, co nie wymaga poprawy - powiedziała.

Annie Hawkins-Turner.Annie Hawkins-Turner. sceen YouTube

Sława i zainteresowanie mediów to jedno, drugie - komfort życia. Anne nie funkcjonuje się z takim biustem wygodnie. O codziennych zmaganiach z ciężkimi piersiami mówi jednak spokojnie.

Kiedy nie ruszam się długo, drętwieją mi ramiona.

Nawet jazda samochodem sprawia kobiecie problemy. Pani Hawkins-Turner nie może zapiąć pasów, ponieważ... są zwyczajnie za krótkie.

Annie Hawkins-Turner.Annie Hawkins-Turner. sceen YouTube

Nie obchodzi się również bez przykrych komentarzy i drwin. Kobieta przyznaje, że każdego dnia zastanawia się, jaka przykrość czeka ją tym razem. Dokuczają jej nie tylko złośliwe dzieci, ale i dorośli, którzy jej nie znają i wystawiają na pośmiewisko. W przeszłości dokuczali również jej synowi.

Jestem człowiekiem jak każdy inny. Jestem po prostu błogosławiona w inny sposób niż pozostałe osoby - mówi kobieta.
 

Wszystko zaczęło się już, kiedy Anne miała 10 lat i dostała swój pierwszy stanik.

Nie wiem, jaki miał rozmiar. Był po prostu wielki. Jedyne, co pamiętam o tym staniku, to to, że był z bawełny i miseczki sterczały jak piłki. Wtedy wiedziałam, że coś jest nie tak - wspomina.

Dzisiaj kobieta zarabia na życie jako modelka pod pseudonimem Norma Stitz. Piersi podporządkowały jej całe życie. Przez ogromny rozmiar nie mogła karmić swoich dzieci, a teraz ma problemy z poruszaniem się. Kobieta posiadająca największy naturalny biust była związana z emerytowanym oficerem Sił Powietrznych, który zmarł siedem lat temu. Na temat swojego związku wypowiadała się bardzo pozytywnie. Podobno mąż nie widział poza nią świata:

Traktował mnie jak królową. Kochał mnie i kocha swoje dzieci. Był moim aniołem i to nie tylko w sferze seksualnej.

annie hawkins-turnerannie hawkins-turner screen YouTube

Pat

Zobacz także:

Nowe wcielenie Anny Muchy. To wojownicza dziewica Ksenia

MEGA WPADKA: Kto zapomniał ogolić pachy?

Matka i córka odnalazły się po 48 latach dzięki Facebookowi!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.