Prezenterzy zjedli w programie kawałki swoich ciał!

W Holandii wszystko jest możliwe.

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby było o nich głośno. Wiadomo, nowy program trzeba jakoś wypromować. W Holandii dwóch prezenterów znalazło na to niebywale oryginalny i obrzydliwy sposób. Ich nowe show w stacji BNN nazywa się "Proefkonijnen", czyli "Króliki doświadczalne". I w ramach takiego właśnie "doświadczenia", Valerio Zeno i Dennis Strom postanowili zjeść po kawałku swoich ciał. Przeszli więc do realizacji tego planu.

Najpierw udali się do kliniki, w której chirurg wyciął Stormowi kawałek pośladka, a Zeno mały fragment z brzucha. Takie tam rutynowe zabiegi. Mięso zamrożono, aby było świeże i gotowe do przyrządzenia w programie na żywo. Dla widzów o mocnych nerwach:

 

W końcu nadszedł ten dzień. W studiu przed publicznością i na żywo kucharz usmażył kawałki mięsa. I tak Dennis i Valerio zjedli się nawzajem. Ale żeby nie było - wszystko odbyło się w bardzo cywilizowanych i kulturalnych warunkach. Prezenterzy stworzyli nastrój, był elegancki stół i zapalone świece. Kanibalizm kanibalizmem, ale kultura musi być. Jak można się spodziewać, jedzenie ludzkiego mięsa nie jest w Holandii nielegalne.

A tak to wyglądało w studiu:

 

"Pomysłowi" prezenterzy swój cel osiągnęli - jest o nich głośno. Jednak to, co zrobili to dla nas zdecydowanie za dużo. A Wy co uważacie o takich kanibalistycznych praktykach?

Ena

Zobacz także:

Majtki, prześwity i dekolty na pokazie mody

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego. Kto wpadł?

Jak one schudły cz. 2

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.