"Świat według Kiepskich". Polsat uczci pamięć o serialowym Boczku i Paździochu

"Świat według Kiepskich" będzie miał swoją kontynuację. Tylko na chwilę, bo to już ostatni sezon popularnego serialu. W ostatniej serii pojawi się za to odcinek, w którym oddany zostanie hołd zmarły aktorom - Dariuszowi Gnatowskiemu oraz Ryszardowi Kotysowi.

Oficjalnie ogłoszono koniec produkcji "Świata według Kiepskich". Kultowy sitcom przechodzi do historii. Nim to jednak nastąpi, będzie można zobaczyć ostatni, zamykający historię Ferdka i jego rodziny sezon. Odcinki nagrywano pod koniec minionego roku. Nie pojawią się w nim czołowi aktorzy drugoplanowi, którzy zmarli w zeszłym roku. Twórcy wymyślili, jak oddać im cześć.

Zobacz wideo

„Świat według Kiepskich" przechodzi do historii

Polsat już oficjalnie ogłosił, czego właściwie od dawna się spodziewano. Jesienią tego roku zobaczymy ostatni, 31. sezon "Świata według Kiepskich". Serial cieszył się od zawsze ogromną popularnością i stał się kultowym sitcomem, w którym wyśmiewano wady Polaków. Wiele powiedzonek Ferdka Kiepskiego, granego przez Andrzeja Grabowskiego, weszło do języka potocznego. Polacy chętnie oglądali wieczne kłótnie głównych bohaterów.

ZOBACZ TEŻMarzena Kipiel-Sztuka przeszła niesamowitą metamorfozę. Zrzuciła 15 kilogramów

"Świat wedug Kiepskich" emitowany jest od 1999 roku. Na przestrzeni ponad trzech dekad odeszło wielu aktorów. W ostatnim czasie zmarli Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski.  Wierni fani nie wyobrażali sobie dalszych przygód Kiepskich bez nich. By uczcić pamięć o serialowym Paździochu i boczku, jeden z ostatnich odcinków będzie dedykowany właśnie im.

Po raz ostatni "Świat według Kiepskich" zobaczyć będzie można już pod koniec wakacji. 31 sierpnia startuje finałowy sezon. Będzie emitowany w każdą środę o godzinie 21:25. Ciekawostką i pocieszeniem dla wielbicieli serialu może być wiadomość o ukazaniu się książki, która będzie miała swoją premierę z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Ma ona zdradzić kulisy powstawania produkcji. Znajdą się w niej również wypowiedzi aktorów oraz opowieści na temat kręconych scen.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.