"M jak miłość". Kinga wynosi się z domu przy Deszczowej. Zostawi Piotrka i przeprowadzi się do rodziców

"M jak miłość". Kryzys w małżeństwie Zduńskich nasila się. Piotrek podejmie pewną decyzję, która zaskoczy i rozwścieczy Kingę. Kobieta wyprowadzi się z domu.

"M jak miłość" to jeden z nielicznych seriali, którego emisja nie została wstrzymana. W telewizyjnej dwójce fani nadal mogą oglądać premierowe odcinki, a dzieje się w nich bardzo wiele. Ostatnio zakończył się wątek zgwałconej Lilki (Monika Mielnicka), a przed nami kolejne emocje, tym razem związane z kryzysem u Zduńskich. Kinga (Katarzyna Cichopek) wyprowadzi się z domu przy Deszczowej. 

Zobacz wideo Z kim z serialu

"M jak miłość". Kinga wścieknie się na Piotrka i przeprowadzi do mamy

W 1513. odcinku serialu dojdzie do poważnej kłótni w małżeństwie Zduńskich. Piotrek (Marcin Mroczek) zakomunikuje żonie, że wylatuje do Stanów Zjednoczonych na trzymiesięczny kontrakt z nową koleżanką, Kamilą (Anna Gorajska). Kinga wścieknie się i poczuje się odrzucona. Uzna, że mąż ma dość wychowywania dzieci i zrobi wszystko, by poświęcić rodzinę dla kariery. 

 

Bezradna kobieta postanowi pokazać mężowi swoje niezadowolenie całą sytuacją i wyprowadzi się z domu. Na jakiś czas zatrzyma się u rodziców, jednak i tam poczuje się odrzucona, ponieważ cała rodzina i przyjaciele staną po stronie prawnika. 

ZOBACZ TEŻ: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie nudzą się w czasie izolacji. Przy okazji pokazują swoje mieszkanie. Te wnętrza robią wrażenie

Jak potoczą się dalsze losy tego do tej pory nieskazitelnego małżeństwa? Przekonamy się już niebawem, tymczasem doskonale widać, że scenarzyści chcą wprowadzić trochę chaosu do życia Zduńskich. Kilka tygodni temu przecież doszło do pocałunku Kingi z bratem jej męża, Pawłem (Rafał Mroczek).

Więcej o: