Ula z "M jak miłość" niedługo skończy 19 lat i jest nie do poznania! W dodatku ma niesamowity talent, o którym nie wiedzieliśmy

Serialowa Ula zmieniała się nie do poznania.

Fanom "M jak miłość" Igi Krefft nie trzeba przedstawiać. Każdy z nich zna graną przez nią już od 7 lat rezolutną Ulę - dziewczynkę adoptowaną przez rodzinę Mostowiaków. Przez ten czas Iga bardzo wydoroślała.

Iga Krefft do obsady " M jak miłość " dołączyła w 2007 roku, miała wtedy 12 lat (urodziła się 2 września 1995 roku). Młoda aktorka od tego czasu przeszła niesamowitą metamorfozę. Z uroczej dziewczynki stała się piękną kobietą.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIAŁA SIĘ IGA KREFFT >>

Kariera w serialu to nie jedyne pole, na którym realizuje się Krefft. Jeszcze zanim zobaczyliśmy ją w "MjM", można było ją usłyszeć. Muzyka interesowała ją od najmłodszych lat. Jako mała dziewczynka brała dwukrotnie udział w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola" (w odcinkach z udziałem zespołu Dżem i Andrzeja Piasecznego). Krefft wyróżniła się tak bardzo, że zaproszono ją w 2007 roku do opolskiego amfiteatru, na deskach którego razem z Mieczysławem Szcześniakiem zaśpiewała "Dumkę na dwa serca".

Obecnie wzięła na warsztat poważniejszy repertuar. Na Youtube'ie można znaleźć kilka utworów, które wykonuje pod swoim nazwiskiem. Jednym z nich jest cover przeboju Adele.

 

Śpiewa także jako Ofelia Daniels. Pod tym pseudonimem nagrała kilka melodyjnych utworów.

 

karo

Więcej o: