Bożenka z "Klanu" pozna swoją biologiczną matkę. Kto ją zagra?

W "Klanie" pojawi się nowa postać.

W życiu Bożenki z "Klanu" sporo zmian. Niedawno straciła dziewictwo (Zobacz: Internauci: Gdyby Rysiek żył, to by krótko trzymał! ), zaręczyła się i planuje ślub. Marzy jej się, aby w kościele obecna była jej biologiczna matka (niezorientowanym wyjaśniamy, Grażynka jest jedynie matką zastępczą, Bożenka w dzieciństwie została adoptowana przez małżeństwo Lubiczów). Miłosz, narzeczony bohaterki granej przez Agnieszkę Kaczorowską, chce odnaleźć matkę ukochanej.

Kapif

Dzięki informacjom z ośrodka adopcyjnego para trafiła do podwarszawskiej miejscowości Trąbki. Pod wskazanym adres znajduje się jednak... kościół.

Czy tu mieszka pani Rosiak? - zapytała Bożenka młodego księdza.
Mamo! Chodź tutaj!- zwołał ksiądz, do znajdującej się nieopodal kobiety.

Jak możemy się domyślać Bożenka znajdzie się w niemałym szoku. Gdy właśnie straciła wianek przed ślubem, to musiało się okazać, że ma brata księdza. On też jako dziecko został oddany do adopcji. Jednak historia jego spotkania z biologiczną matką była jeszcze bardziej dramatyczna niż Bożenki.

Screen Youtube.com

Już jako ksiądz został wezwany do ciężko chorej kobiety, do noclegowni dla bezdomnych. Ta na spowiedzi powiedziała mu, że porzuciła wszystkie swoje dzieci. Od słowa do słowa doszli, że spowiada ją własny syn.

Sławomir DoliniecSławomir Doliniec Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Kostek, jak relacjonuje "Świat Seriali", dopiero niedawno dowiedział się, że ma siostrę. Poszukiwania przerwała jednak nagła choroba matki. Dlatego nieoczekiwane spotkanie z siostrą sprawiło mu ogromną radość. Zaproponował nawet, że może Bożence i Miłoszowi udzielić ślubu, Lubiczówna zgodziła.

Agata Piotrowska-MastalerzAgata Piotrowska-Mastalerz Kapif Kapif

Ceremonia zaplanowana jest w serialu na Wielkanoc. Brata Bożenki (w tej roli Sławomir Doliniec) oraz jej matkę (zagra ją Agata Piotrowska-Mastalerz) widzowie zobaczą już w 2519 odcinku.

Zobacz wideo

karo

Więcej o: