Kryzys w "Przepisie" Anki! Czy pracownicy od niej odejdą?

W najbliższym odcinku "Przepisu na życie" Anka porozmawia z pracownikami o swoich problemach. A Beata pozna przystojnego polityka.

Najbliższy odcinek "Przepisu na życie" będzie naprawdę pełen emocji. Anka ( Magdalena Kumorek ) postanawia zwołać "sztab kryzysowy", czyli całą ekipę pracującą w "Przepisie". Podczas spotkania z zespołem uczciwie opowiada o problemach z lokalem. Pracownicy stają przed wyborem - mogą odejść teraz, albo walczyć razem z Anką do samego końca. Jaką podejmą decyzję? Czy Anka otrzyma wsparcie przyjaciół czy zostanie już zupełnie sama?

W związku Andrzejka ( Piotr Adamczyk ) i Beaty ( Maja Ostaszewska ) powraca temat jej uczestnictwa w zajęciach z Nutką. Beata jest przekonana, że ma talent i pragnie go pielęgnować, ale sprawy Ruchu to dla niej absolutny priorytet. Beata jedzie do Ministra, gdzie w towarzystwie dyrektora finansowego omawia zakres prac. Jest wściekła no to, że Ministerstwo oferuje tak małe wsparcie finansowe. Po kilku dosadnych kwestiach Beaty dyrektor traci na animuszu, a ona stawia na swoim. Minister jest dla Beaty pełen atencji i podziwu, a jej jest coraz trudniej, żeby nie poddać się urokowi przystojnego polityka To spotykanie dodaje Beacie pewności siebie. Jest gotowa do uczestnictwa w próbach chóru, aby pokazać światu swoje wrodzone muzyczne predyspozycje. Wspólne śpiewanie z Andrzejem zmienia się jednak w rywalizację. Mąż popisuje się przed Beatą, która chce mu dorównać. Śpiewają jedno przez drugie - chór oraz Nutka są w kompletnym szoku. Nutka jest oburzona - Beata zdezorganizowała jej zajęcia!

EAST NEWS /TOMASZ URBANEK

Tymczasem, Anka spotyka się z Zuzą ( Magdalena Schejbal ) w galerii sztuki licząc na ugodowe załatwienie sytuacji, jednak nie udaje jej się przemówić do sumienia konkurentki. Kiedy w duchu walki wychodzi ze spotkania, o mały włos nie spotyka się z Jerzym, który w tym samym miejscu umówił się z Zuzą. Zuza próbuje zachęcić Jerzego do przejęcia kierownictwa nad ich siecią restauracji Czy Jerzy ( Borys Szyc ) przejdzie do obozu walczącego z Anką?

Wszystkiego dowiecie się już w niedzielę, o godz. 21:00 w TVN.

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.