Czy zdrada zakończy miłość Anki i Jerzego w "Przepisie na życie"?

Napięcie rośnie.

Co wydarzy się w niedzielnym odcinku? Anka ( Magdalena Kumorek ) nie może uwierzyć, że Andrzej ( Piotr Adamczyk ) powiedział Jerzemu ( Borysowi Szycowi ) o zdradzie. Kiedy zraniony Jerzy zostawia ją samą na ulicy, Anka jeszcze chwilę waha się, co ma zrobić, ale wściekłość bierze górę. Rusza prosto do mieszkania Andrzeja, gdzie w obecności Beaty, Kornelki i Walusia robi mu potworną awanturę.

Tymczasem, Pola i Tadeusz przygotowują się wspólnie do roli odpowiedzialnych rodziców, ćwicząc z lalkami. Ich beztroski czas nie potrwa jednak długo, ponieważ Anka będzie potrzebowała wsparcia Poli - swojej najlepszej przyjaciółki.

Kiedy Jerzy wraca do domu, pod blokiem spotyka Andrzeja, który pragnie wyjaśnić sytuację i stawić się za Anką. Jerzy odwraca się i odchodzi, nie słuchając argumentów i przeprosin. Niewiele później w jego mieszkaniu pojawia się Anka, która przyznaje się do błędu i błaga o wybaczenie. Nieważne jak długo, ale będzie czekała, aż Jerzy jej wybaczy. Kiedy do mieszkania wraca Janek, zastaje ojca w kompletnej rozsypce. Janek pociesza ojca - mówi, że jeśli miłość do Anki jest prawdziwa, przetrwa wszystko.

Borys Szyc zagrać ma w japońskiej superprodukcjiBorys Szyc zagrać ma w japońskiej superprodukcji TVN/ x-news TVN/ x-news

Jesteście ciekawi dalszych wydarzeń? Premierowy odcinek "Przepisu na życie" już 3 listopada o godzinie 21.00 w TVN!

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.